Двірник. До чого сниться Двірник

Побачити двірника — означає, що погане виховання ваших неслухняних дітей наповнить тугою вашу душу.

Шукати двірника і не знайти його — означає дрібні роздратування, які порушать ваше безтурботне існування.

Якщо уві сні ви знайдете його — вас розважить наяву приємне спілкування з іноземцями і ваші справи підуть без перешкод.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Побачивши уві сні двірника — слід бути обачнішими. Схоже, вам необхідно навести порядок у своїх справах, інакше ваше положення може сильно погіршитися. Нерідко такі сни віщують звільнення.

Сонник для всієї родини
Якщо уві сні ви побачили двірника за роботою — ймовірно, вас чекають проблеми з сім’єю. Можливо, ваші діти як «з ланцюга зірвуться» і спробують позбутися батьківської влади. Може бути, навпаки, ваші батьки спробують своїми порадами і докорами довести свою владу над вами.

Шукати і не знаходити двірника — такий сон передвіщає вам легке розчарування в особистому житті. Можливо, ви дізнаєтеся щось таке, що засмутить вас, але через давність не матиме впливу на вашу долю і стосунки з близькими.

Знайти двірника — у ваше життя увійде несподівано яскраве і незвичайне розвага; можливо, вам доведеться поспілкуватися з іноземцями, чий менталітет доставить вам чимало кумедних хвилин. Ваші справи підуть успішно.

Якщо ви побачили в ролі двірника себе — вам доведеться більш уважно поставитися до справ. Позбавтеся від зайвих клопотів, переклавши їх на плечі колег, і займіться безпосередньо своєю справою.

Сонник від А до Я
Бачити у сні двірника — до наклепу і брехні.

Розмовляти з ним — означає, що ви на собі відчуєте «плоди виховання» своїх дітей, яким у свій час не приділяли належної уваги і турботи.

Давати уві сні двірнику гроші — випробувати невдячність за вчинене добру справу. Бути гостях у двірника — до неприємностей у відносинах з друзями.

Шукати у сні двірника і не знаходити його — ваш спокій випарується через неприємності, які зроблять вас нервовою і дратівливою.

Відшукати-таки двірника — означає, що наяву ви займетеся пристроєм дозвілля для представників делегації, яка прибула здалеку.

Сонник XXI століття
Сон, в якому ви бачите двірника, прибирає сміття на своїй території — обіцяє вам дрібні неприємності, давати гроші двірникові — вас чекає невдячність з боку людини, якій ви зробили послугу, бути в будинку двірника — до неприємностей.

Побачити в сні двірника з брухтом — передвістя важких часів, проблем на роботі, складнощів в завершенні серйозних справ.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі