Дзеркало. До чого сниться Дзеркало

Побачити в сні себе смотрящим в дзеркало — означає, що ви зіткнетеся з безліччю розхолоджують розбіжностей; причиною ваших страждань буде чиясь хвороба.

Побачити в сні розбите дзеркало — передвіщає раптову смерть родича.

Побачити інших у дзеркалі — передвіщає їхні несправедливі вчинки по відношенню до вас.

Побачити в дзеркалі тварин — означає розчарування і втрати.

Молодій жінці побачене уві сні розбите дзеркало — обіцяє невдалу дружбу і не дуже щасливий шлюб.

Побачити в дзеркалі коханця, блідого і виснаженого — до його смерті або не відбулася заручини. Якщо він виглядає щасливим, то легке віддалення між вами буде наростати. Але через деякий час згоду знову запанує у ваших серцях.

Просто побачити в сні дзеркало — знак можливого швидкого обману або труднопреодолімих перешкод. Для жінки цей сон може стати передвістям домашніх протиріч або розлучення.

Сонник Ванги
Дивитися в сні на своє відображення в дзеркалі — знак того, що в реальному житті ви дуже цікавитеся тим, що думають про вас інші люди. Ви дуже часто дивитеся на своє життя як би з боку, намагаючись аналізувати свої вчинки і справи.

Якщо ви дивитеся в дзеркало, але не бачите свого відображення — то такий сон говорить про те, що ви перебуваєте під владою нечистої сили, яка вершить вашими руками зло. Зверніться до Бога, бо вас чекає важке життя.

Бачити у сні розбите дзеркало — пророцтво великого горя. Вас чекають страждання і сльози.

Гадати уві сні перед дзеркалом — знак того, що в реальному житті ви надмірно цікавитеся своїм майбутнім. Вам хочеться знати буквально все: багато і щасливо ви будете жити, скільки у вас буде дітей, чи будуть поважати вас оточують і навіть день вашого кончини. Пам’ятайте, що «шляхи Господні несповідимі» і жоден з нині живих не може з точною упевненістю відповісти на всі ваші запитання. Постійно звертаючись до різних провісникам і гадаючи самі, ви лише залучаєте до себе увагу нечистої сили.

Сонник закоханих
Якщо уві сні ви дивитесь у дзеркало — в реальному житті ви будете сваритися зі своїм обранцем.

Розбите дзеркало — зловісна ознака, що означає смерть коханого. Такий сон обіцяє також невдалий шлюб і сварки.

Якщо дівчина бачить у дзеркалі коханого, який здається блідим і хворим — це означає, що вона незабаром переживе його втрату. Також цей сон означає невдалу заручини.

Якщо ж обранець в дзеркалі виглядає щасливим — це означає, що між закоханими виникне легка сварка, яка незабаром щасливо вирішиться.

Якщо вам приснилося просте дзеркало — дуже ймовірно, що у вашій родині виникнуть розмальовки.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Виглядати уві сні в дзеркало — знак того, що у вашому житті назріли або назрівають якісь важливі події, що вимагають від вас зібраності і концентрації. Такі сни зазвичай сняться людям перед великими змінами в житті. Якщо у своєму сновидінні ви побачили дзеркало випадково, то такий сон передвіщає несподівані зміни у вашому житті.

Якщо, дивлячись на себе в дзеркало, ви залишилися задоволені — такий сон означає, що ваші шанси на успіх дуже високі і вам можна сміливо братися за нову справу.

Побачити в дзеркалі замість свого відображення щось дивне — ознака розгубленості. Схоже, ви погано контролюєте ситуацію, і події вашого життя можуть стати некерованими.

Побачити в дзеркалі чуже відображення замість свого — знак обману і порожніх ілюзій. Швидше за все, ви серйозно помиляєтеся, оцінюючи свої можливості.

Злякатися, побачивши в дзеркалі дивне відображення — означає, що невірна оцінка ситуації може завдати вам серйозну шкоду.

Тріснуте або розбите дзеркало — знак раптових змін, які загрожують вибити вас із колії.

Занадто вузькі дзеркала — знак того, що ви дивитеся на речі надто однобоко і тому ризикуєте допустити серйозні помилки.

Трюмо уві сні — говорить про те, що вам явно не вистачає зосередженості, і це може погано позначитися на ваших справах.

Сонник Нострадамуса
Дзеркало — символ подвійності, таємниці.

Побачити в сні своє відображення в дзеркалі — отримати несподівана звістка.

Якщо уві сні ви розбили дзеркало — наяву ви будете переживати через віроломства близької вам людини.

Сон, у якому ви побачили в дзеркальному відображенні чудовисько — вказує на нещирість ваших обіцянок і внутрішню спустошеність.

Бачити величезне дзеркало з каламутною поверхнею — стати жертвою інтриг і наклепу.

Чи не побачити уві сні свого відображення в дзеркалі — поганий знак.

Гадати уві сні перед дзеркалом — означає страх, сумніви, невміння самостійно приймати рішення.

Сонник від А до Я
Бачити у сні дзеркало — передвістя швидкого заміжжя, а для людей перебувають у шлюбі такий сон означає зраду.

Дивитися в дзеркало — до посилення хвороби для хворих і до захворювання для здорових.

Бачити, як хтось дивиться у дзеркало — передвіщає безліч сумнівів і занепадницькі настрої через нещастя в сім’ї.

Бачити себе в дзеркалі — передвістя, що зустрінетеся зі злими, оманливими і фальшивими друзями. Побачити в дзеркалі відображення свого обличчя — передвіщає невдоволення собою через нездатність організувати свої справи таким чином, щоб вони принесли бажаний результат.

Якщо уві сні ви розглядаєте в дзеркалі веснянки на своєму обличчі — наяву це віщує, що ваше недовге щастя буде затьмарено невеселим фіналом: ви втратите свого коханого.

Побачити в дзеркалі на своєму обличчі синець, якого насправді у вас немає — такий сон означає, що ви можете без всяких побоювань брати участь у розвагах, що представиться вам в самому найближчому майбутньому.

Побачити себе в дзеркалі потворною і волохатою — до швидкого збагачення і славі.

Побачити в дзеркалі замість себе інших людей — передвіщає їхні несправедливі вчинки по відношенню до вас. Якщо ж ви побачили в дзеркалі, дивлячись у нього, якась тварина — наяву це віщує розчарування і втрати.

Дзеркало, що показує уві сні блідого і знесиленого коханця — є знаком його швидкої смерті або вашої відбулася заручин. Якщо ж він здоровий і виглядає бадьорим — значить, між вами просто відбудеться розрив відносин, але через деякий час ви обидва станете щасливі як ніколи.

Побачити в сні розбите дзеркало — знак невдалої дружби і зовсім вже невдалого шлюбу. Розбити уві сні дзеркало — отримати звістку про те, що ваш улюблений родич знаходиться при смерті. Бачити, як хтось розбиває дзеркало — передвістя швидкого обману або труднопреодолімих перешкод для незаможних, а для одружених — домашніх баталій, які можуть довести до розлучення.

Сонник XXI століття
Бачити у сні дзеркало — означає, що незабаром вас чекають розваги або веселе проведення часу. Іноді сон, в якому ви бачите дзеркало, може бути передвістям обману вашого друга.

Для закоханих побачити уві сні дзеркало — передвістя швидкого весілля, для дівчини такий сон може обіцяти знайомство з майбутнім чоловіком, для жінки — зміни в житті.

Світле дзеркало уві сні — до щастя, темне або розбите — до неприємностей.

Бачити в сні себе в дзеркалі як наяву — до прибутку; дуже красивим — до благополуччя; з червоним обличчям — до несподіванки.

Бачити замість обличчя звірячу морду — до успіхів, рябоє особа — до неприємностей, все обличчя в прищах — до зміни життя на краще.

Дарувати уві сні дзеркало — означає, що вам належить помиритися з колишнім ворогом, отримати його в подарунок — вам надійде цікава і вигідну пропозицію, втратити уві сні дзеркало — до занепаду в справах, депресії.

Еротичний сонник Данилової
Дивитися в сні в дзеркало — до несподіваного результату вашої сексуальної активності. Через деякий час ви дізнаєтеся про те, що не так давно стався сексуальний контакт принесе несподівані для вас плоди.

Також дзеркало, побачене уві сні — може попереджати про велику ймовірність зараження венеричним захворюванням.

Сонник Цветкова
Дзеркало розбити — втрата через зраду, розлука; бачити своє обличчя — вести здалеку, прибуток в особистому, народження дітей, як виглядаєш — таке до тебе ставлення навколо; бачити себе цілком — до хвороби; немає обличчя — хвороба, невдачі; незнайоме — великі зміни; дзеркальце для дівиці — невинність; розбити — втратити цноту, вийти заміж.

Рейтинг статті:
(1 голосів 5,00 середній з 5)

Коментарі