Екіпаж. До чого сниться Екіпаж

Бачити у сні запряжений екіпаж — означає задоволення і радість. Можливо, що скоро ви будете наносити численні візити.

Їхати в екіпажі — до легкого нездужання, після якого обставини складуться для вас сприятливо.

У сні шукати екіпаж — означає настання періоду тяжкої праці, який, однак, дасть вам незабаром стійке матеріальне становище.

Бачити у сні команду, готову покинути порт зі своїм судном — означає якісь непередбачені обставини, які будуть причиною вашої відмови від вигідної поїздки.

Якщо уві сні ви спостерігаєте екіпаж, який рятує свій корабель під час шторму — сон означає прийдешню катастрофу на суші або на море.

Сонник закоханих
Якщо вам сниться екіпаж, запряжений кіньми — вас чекають радість і задоволення. Ви будете зав’язувати знайомства і отримаєте безліч шанувальників.

Сонник Хассе
Екіпаж бачити — дрібні тривоги; їхати — вільне життя; витончений і в ньому їхати — благополуччя; перекинутися разом з ним — невдале рішення заподіє багато тривог; бачити їдуть — торжество; багато екіпажів — ощадливістю досягнеш багатства.

Жіночий сонник
Бачити у сні корабель, готовий покинути порт з командою на борту — означає настання непередбачених обставин, які стануть перешкодою для вигідною поїздки.

Якщо уві сні команда бореться зі штормом, намагаючись врятувати судно — можлива якась катастрофа на суші або на море. Молодим цей сон — віщує нещастя.

Англійська сонник
Екіпаж — це досить пристойне засіб пересування нічим поганим Вам не загрожує. Якщо навіть невдовзі після такого сну Ви і відчуєте легке нездужання, його як рукою зніме, варто Вам лише ненадовго змінити клімат. Добробут Ваше після таких нічних подорожей тільки виросте.

Еротичний сонник Данилової
Їхати у сні в прекрасному екіпажі і бачити з вікна красиві види природи — це означає, що наяву вам належить зробити багато цікавих відкриттів і побачити велику кількість незнайомих людей, серед яких, можливо, ви зустрінете старого друга.

Якщо по дорозі екіпаж ламається — сон говорить про ваші переживання, пов’язаних з острахом виявитися недостатньо сексуальним і збудливим для нового партнера.

Для чоловіка цей сон — може говорити про його боязні опинитися на самоті, про страх проявити свою неспроможність перед великою кількістю жінок.

Сон, в якому ви довго чекаєте приїзду вашого екіпажу — передвіщає вам поєднання приємного з корисним.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі