Еклер. До чого сниться Еклер

Готувати уві сні еклери — ви відчуваєте тривогу за одного свого знайомого. Тривогу цю, загалом-то, не лукавить, можна назвати ревнощами: вам здається, що ця людина потрапив під поганий вплив, ви хочете допомогти йому вирватися з цього хоч і солодкого, але все-таки полону. Однак не варто цього робити: від ваших надмірно старанних старань знайомому захочеться все зробити наперекір.

Є еклер — ви стоїте на порозі важливої ​​події, бо сон пророкує вам в найближчому майбутньому випробувати які не перевірено раніше емоції. Тільки одне маленьке «але»: вам потрібно приготуватися до того, що той спосіб, за допомогою якого вам пощастить випробувати блаженство, буде для вас незвичним. Ні в якому разі не відмовляйтеся від цього задоволення!

Сонник закоханих
Якщо вам сниться, що ви робите еклери — це символізує переживання за коханого. Вам здається, що на нього погано впливають оточуючі його люди. Але не думайте, що ви зможете вплинути на нього, він все зробить навпаки, як би ви не старалися.

Сон, в якому ви ласуєте еклерів — означає, що скоро вам належить випробувати невідомі раніше відчуття.

Сонник Л.Морозова
Якщо приснився еклер (тістечко) — до приємних переживань; є в сні еклер — до взаємної любові; спекти уві сні еклер — вам зізнаються в коханні; когось почастувати уві сні еклерів — до приємних новин здалеку.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі