Екран. До чого сниться Екран

Бачити у сні екран кінотеатру — незабаром ви будете запрошені на вечірку, яка плавно перейде в заняття любов’ю з кимось із гостей. Випадкова зв’язок вас розчарує.

Розбивати екран телевізора — якщо ви не виявите максимум терпіння, то вам загрожує сварка з статевим партнером. Те, що змушує вас так сильно нервувати, насправді не є чимось непристойним або забороненим — доставляйте коханій людині насолоду, і ось побачите, вам теж стане добре.

Якщо ви побачили уві сні екран комп’ютерного монітора з якоюсь важливою інформацією — значить, незабаром ваш партнер здивує вас новими ласками. Сотояние блаженства буде затьмарено лише однією думкою — де він цьому навчився?

Сонник закоханих
Екран — такий сон означає, що вам належить вечірка, на якій ви будете займатися любов’ю з кимось із запрошених. Однак нічого, крім розчарування, випадковий зв’язок не принесе.

Якщо ви розбили екран телевізора — існує небезпека сварки з коханою людиною. Ви не приймаєте його сексуальних бажань, і він відчуває себе скривдженим.

Езотеричний сонник
Екран порожній — не вистачає інформації з боку, ви обмежили свій світ і не даєте їжі розуму. Голод розуму веде до виснаження і тупоумства.

Сонник Л.Морозова
Якщо приснився екран з фільмом — до збільшення вашого впливу в суспільстві; якщо приснився порожній екран — до хвороби; якщо приснився драний, повішений косо екран — до хвороби.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі