Екскаватор. До чого сниться Екскаватор

Бачити у сні наближається екскаватор з піднятим ковшем для жінок — якщо вам здавалося, що у вас в житті все до нудотності спокійно, немає ніяких цікавих зустрічей і знайомств, то ось вам доказ зворотного — сон говорить про те, що незабаром ви зустрінете чоловіка, який , при всій своїй грубості і зовнішньої непоказності, доставить вам ні з чим не порівнянне задоволення. Можливо, зустріч буде не єдиною і виникне тривалий бурхливий роман.

Чоловікові, який побачив такий сон — потрібно готуватися до того, що він сподобається незнайомцеві з гомосексуальною орієнтацією.

Бачити, як екскаватор копає землю — нарешті ви зустрінете людину, яка здатна зрозуміти ваші таємні фантазії і втілити їх у життя.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Екскаватор уві сні — передвіщає важкий спір, пов’язаний з розділом майна, кар’єрними питаннями або поділом майбутнього прибутку. Будьте обережні: можливо, хтось із вашого оточення готує вам підступ.

Сонник від А до Я
Приснився екскаватор — означає, що наяву ви можете потрапити у вельми неприємну ситуацію, піддавшись на вмовляння уявних друзів, які намагаються заманити вас у пастку.

Працювати на екскаваторі — передвіщає тяжку і малоприємну в усіх відношеннях далеку поїздку.

Екскаватор, що засинає вас землею в якійсь канаві або котловані — це до приємних зустрічей, візиту в гості або ж прийому гостей.

Сонник закоханих
Якщо вам сниться екскаватор, копальний землю — це означає, що скоро ви зустрінете людину, з якою зможете знайти задоволення в сексі.

Бачити екскаватор з піднятим ковшем — означає, що ви зустрінете партнера, який здивує вас своїм сексуальним досвідом.

Чоловікові такий сон — говорить про те, що на нього зверне увагу людина з нетрадиційною орієнтацією.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі