Екскурсія. До чого сниться Екскурсія

Вирушати у сні на екскурсію — цей сон означає, що в реальному житті ви прагнете приховати від близьких якийсь секрет, що стосується вашого інтимного життя. Чомусь ви думаєте, що вони не схвалять того, що впізнають.

Супроводжувати уві сні екскурсію в якості гіда або екскурсовода — у вас накопичилося вже достатньо досвіду, щоб ви могли поділитися ним з іншими. Наступного разу, коли ви будете займатися любов’ю, постарайтеся не тільки отримувати задоволення, але і навчити чомусь свого партнера.

Сучасний cовмещенний сонник
Якщо Ви бачите себе в сні на екскурсії — це передвіщає Вам зустріч з новими цікавими людьми.

Якщо Ви йдете на екскурсію у власний будинок — можливо, Вас виженуть з сім’ї. Ви посваритеся зі своєю половиною.

Якщо Ви проводите екскурсію, чоловікові цей сон — передвіщає нові професійних перспективи, процвітання; для жінки цей сон — означає, що вона буде пропонувати себе чоловікові.

Якщо Ви бачите себе на екскурсія в іншій країні — значить, вам доведеться мати справу з представниками офіційних органів влади.

Сонник Білого мага
Проводити у сні екскурсію — в реальному житті ви дуже комунікабельна людина, яка може порозумітися з будь-якою людиною. Крім цього, ви відповідальні у своїх справах і вчинках і завжди можете дати звіт про виконану роботу.

Бути на екскурсії — сон означає, що вам незабаром забезпечено розвага і цікаве проведення часу.

Сонник закоханих
Якщо вам приснилася екскурсія — це означає, що ви намагаєтеся зберегти потай щось, що стосується вашої сексуального життя. Вам здається, що інакше оточуючі будуть ставитися до вас не так, як раніше.

Езотеричний сонник
Екскурсія — нові враження від зустрічі з новими людьми і новими місцями.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі