Експеримент. До чого сниться Експеримент

Якщо Ви бачите себе добровільним учасником наукового експерименту — це свідчить про те, що Ви розчаровані в житті і не бачите сенсу в тому, щоб робити що-небудь.

Якщо Ви експериментуєте в області кулінарії — значить, у Вас мало вільного часу, тому Ви скучили за спілкуванням з друзями в теплій компанії за хорошим столом.

Якщо у сні Ви зважилися на експеримент зі своєю зовнішністю — це попереджає Вас про те, що не варто приймати поспішні рішення і діяти під впливом почуттів.

Якщо Вам не вистачає грошей на проведення давно задуманого експерименту — значить, скоро Ви зробите відкриття, яке принесе Вам славу і багато користі.

Сонник Білого мага
Експериментувати уві сні — в реальному житті ви віддаєте перевагу доходити до всього шляхом проб і помилок. Ви щиро вважаєте, що тільки досвід може дати вам правильну відповідь на запитання.

Якщо вам приснилося, що вас використали в якості об’єкта експерименту — можливо, в реальності вам доведеться давати пояснення по якомусь справі, і не можна сказати, що ця процедура справить на вас гарне враження.

Сонник О.Смурова
Чути про експеримент у сні — передвісник випробувань, які ви повинні витримати, щоб домогтися успіху.

Проводити експерименти у сні означає, що ваші вороги чи заздрісники приготували вам пастку.

Після такого сну ви не повинні сліпо довірятися людям, які викликають ваше підозру.

Сонник Л.Морозова
Якщо приснився експеримент — до зради; проводити у сні експеримент — ви зумієте дізнатися правду про себе.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі