Експонат. До чого сниться Експонат

Розглядати у сні музейні експонати — сон означає, що вас гнітить якась проблема, вирішувати яку вам представляється дуже важкою справою. Насправді вам просто лінь займатися її вирішенням; ви віддаєте перевагу чекати допомоги з боку

Самому бачити себе в якості музейного експоната — вам, напевно, це здасться дивним і навіть шокуючим, але сон, побачений вами, доводить вашу схильність до ексгібіціонізму.

Сучасний cовмещенний сонник
Розглядати у сні експонат у музеї — знак того, що незабаром вас обдурять. Причому зробить це та людина, якій ви довіряєте.

Якщо ви торкнулися експоната, який заборонено чіпати руками — це означає, що незабаром ваші близькі попросять вашої допомоги.

Виступати у сні в ролі експоната — означає, що найближчим часом вам треба буде докласти багато зусиль, щоб ваша кар’єра не зазнала краху.

Еротичний сонник Данилової
Якщо вам приснилося, що ви прийшли в музей і розглядаєте з цікавістю всі експонати — наяву вас мучать тривожні думки про ваших сексуальних фантазіях, які здаються вам неприродними і дивними.

Якщо в музеї виявився всього один єдиний експонат — такий сон говорить про те, що ви боїтеся опинитися на увазі, відкритися іншим людям, бути щирим.

Сонник Л.Морозова
Якщо приснився експонат у музеї — будете будувати широкі плани, які здійсняться завдяки вашій наполегливості; впустити у сні експонат — ризикуєте потрапити в дурне суспільство; чіпати уві сні експонат — до великої печалі.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі