Електричка. До чого сниться Електричка

Бачити у сні їхала електричку — сон попереджає про те, що якщо ви і далі будете тягти, то вашої допомоги вже не потребуватимуть, ви можете спізнитися. Щоб цього не сталося, поставтеся до сну уважно і, не відкладаючи в довгий ящик, постарайтеся все виправити. Про що йде мова? Швидше за все, підтримка потрібна комусь із ваших «колишніх». Постарайтеся надати її якомога швидше і не бійтеся засудження з боку оточуючих.

Якщо вам сниться, що ви не встигли на електричку — такий сон обіцяє вам випадкову зустріч з людиною, в якого ви потім закохаєтесь, причому симпатія виявиться взаємною.

Сонник Міллера
У сні ви їхали в набитою битком електричці і залишили там свої речі — це може обіцяти неприємності; можуть помінятися плани, що мають відношення до ваших новим знайомим.

Спізнюватися на останню електричку — такий сон служить застереженням від легковажних, нерозважливих вчинків, наслідки яких позначаться не тільки на вашому житті.

Познайомилися в електричці з втіленням своєї мрії — це говорить про вашу смутку через що пройшла небудь відбулася любові.

Приснилося, що електричка відвозить вашої коханої людини, та ще й не в тому напрямку, куди потрібно — це попередження: ви сильно ризикуєте назавжди втратити розташування людей, яких любите, якщо не будете виявляти до них більше уваги.

Сонник Л.Морозова
Якщо приснилася електричка, повна пасажирів — до процвітання; якщо приснилася порожня електричка — до злиднів; спізнитися уві сні на електричку, побачити хвіст — до дрібних неприємностей.

Рейтинг статті:
(1 голосів 1,00 середній з 5)

Коментарі