Електрика. До чого сниться Електрика

Будь-яке електрику уві сні — символізує нервову напругу.

Бачити якої-небудь електроприлад або пристрій, підключений до джерела струму — означає, що в якомусь питанні ви можете випробувати зайве внутрішнє збудження або роздратування.

Наприклад, електричний чайник — передвіщає напружені відносини у вашому домі.

Оголений електричний дріт — підказує, що ваше терпіння ось-ось може лопнути і викликати важку сварку.

Отримати удар електричним струмом — знак того, що ваші нерви напружені до межі, і якщо ви не позбавитеся від негативного внутрішньої напруги, то вам загрожує нервовий зрив, крах ваших планів і задумів.

Сонник від А до Я
Запалювати уві сні електрика в будинку — передвіщає, що ваші перспективи затьмарять несподіваними змінами на роботі, перешкодити яким ви не в силах.

Бачити у сні електричні дроти на стовпах — знак доброї та своєчасної допомоги надійних друзів.

Сон, в якому ви опиняєтеся свідком страти на електричному стільці — говорить про те, що в реальному житті вам доведеться зіткнутися з труднопреодолімимі перешкодами і підступами недоброзичливців.

Сонник Деніз Лінн
Електрика — ви володієте біоелектричними системами, посилають сигнали крізь вас.

Електрика може — символізувати життєву силу. Звертайте увагу на електричні поля, що оточують вас, так як вони можуть демонструвати відповідну реакцію на ваші власні електричні поля.

Вибиті запобіжники — можуть свідчити про те, що ваші внутрішні запобіжники також вийшли з ладу. Якщо це сталося — постарайтеся розслабитися і відновити свій потенціал.

Слабкі струми — можуть говорити про слабкість ваших життєвих сил.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі