Ельф. До чого сниться Ельф

Ельф сниться до прекрасного любовного побачення, яке наповнить вашу душу дивовижними емоціями; можливо, вони ніколи більше не повторяться. Якщо приснилося, що ви перебуваєте в компанії кількох ельфів, значить, перед вами на весь зріст постане питання, кого з двох близьких людей ви все-таки любите більше.

Якщо ви намагалися поговорити з ельфом, але він вислизає від вас або зникає, немов розчиняючись в повітрі, то вас чекає нещасна любов. У сні ви відчували себе ельфом — таке дивне сновидіння пророкує річ дуже буденну: ви відчуєте, що вас ніхто не розуміє, і вам захочеться жити в оточенні зовсім інших людей.

Сонник Л.Морозова
Якщо приснився ельф (казковий персонаж) — до помилкових известиям; говорити уві сні з ельфом — остерігайтеся обману від близької людини; бути самому в сні ельфом — ваша мета здійсниться, і дуже скоро.

Сонник Деніз Лінн
Ельф — це заклик до нас стати більш пустотливими. Будьте лукавими, навіженими, непередбачуваними. Будьте як діти. Радійте всьому. Насолоджуйтесь життям і власною внутрішньою магією.

Міфологічний сонник
Ельфи — в міфології германських народів духи повітря, маленькі антропоморфні істоти з елементами способу легковагих прекрасних комах, помічники в різних видах мистецтв — світлі думки і спонукання самого сновідящего, успіхи у творчості; одна з форм ангелів.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі