Еліксир. До чого сниться Еліксир

Готувати еліксир молодості уві сні — незабаром вас чекає зустріч з молодим чоловіком, який запропонує вам зайнятися сексом. Чоловіки, обережніше! Інакше шок від подібної пропозиції може виявитися занадто сильним.

Якщо ви п’єте такий еліксир — значить, вам потрібно змінити ставлення до своїх дітей. Зараз ви досі вважаєте, що вони маленькі і можуть думати лише про іграшки та різні дрібниці. Однак це зовсім не так, доказом тому послужить очікує вас в недалекому майбутньому випадок — ваша дитина задасть вам якесь питання, на який вам доведеться відповідати відверто, без всяких примовок типу «виростеш — дізнаєшся».

Бачити у сні, як хтось пригощає вас чудодійним зіллям — сон ясно говорить про те, що не треба нічого боятися, а скоріше зробити все, чого так наполегливо вимагає ваша душа (і, звичайно ж, тіло!).

Езотеричний сонник
Еліксир — складати ваші задуми реалізуються і принесуть бажану вигоду.

Пити — бажання виконуватися, але не тим способом, який передбачався.

Сонник Ванги
Винайти уві сні еліксир безсмертя — свідчення того, що в реальному житті ви багато думаєте про життя і смерть, кінець світу і різного роду стихійних лихах, які можуть стати причиною загибелі безлічі людей. Вас лякає одна тільки думка про кончину, але вам навіть в голову не приходить, що, часто думаючи над подібними питаннями, ви мимоволі наближаєте свою смерть. Не треба боятися відходу в інший світ, бо душа людини вічна, а обраним душам навіть дано повертатися на Землю.

Якщо вам приснилося, що ви п’єте еліксир безсмертя, то наяву ви дуже активна людина, яка весь час щось робить, кудись поспішає і будує найрізноманітніші плани. Завдяки своїй активності ви проживете гідну і довге життя.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі