Емоції. До чого сняться Емоції

Незвично яскраво виражати свої емоції уві сні — ви розраховували на якусь людину, щоб здійснити якийсь план, але в останній момент він вас підведе, і ваші стосунки дадуть серйозну тріщину.

Якщо є бажання зберегти з ним колишні дружні зв’язки — будьте готові до невдачі, але не розраховуйте на цю людину згодом.

Стримувати емоції — незабаром ви потрапите в не зовсім звичайну ситуацію, коли не зможете відкрито виражати свої почуття. Можливо, це пов’язано з тим, що вам і вашому партнерові захочеться зайнятися коханням в якомусь людному місці, коли еротичні крики і стогони викличуть цілком зрозумілу реакцію оточуючих.

Сонник Деніз Лінн
Ті емоції, які ви помічаєте у оточуючих вас людей — є відображенням вашого власного емоційного стану.

Якщо вам весь час на вулиці зустрічаються сумні обличчя — значить, ви переживаєте внутрішню смуток (навіть у тому випадку, якщо не визнаєте себе в цьому).

Якщо оточуючі вас люди постійно зляться — швидше за все, в вас залишилася злість, від якої ви не зуміли позбутися, хоча, можливо, ви відчуваєте себе врівноваженим і спокійним.

І навпаки, якщо люди здаються вам щасливими і врівноваженими, а ваш емоційний стан не цілком стійко — знайте, що, швидше за все, в глибині душі ви щасливі і задоволені життям.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі