Енциклопедія. До чого сниться Енциклопедія

Бачити у сні, що ви розглядаєте енциклопедію або шукаєте в ній якусь довідку — означає, що ви досягнете значних літературних успіхів, пожертвувавши комфортом і благополуччям.

Сонник Фрейда
Ви перегортаєте енциклопедію, намагаючись відшукати необхідну інформацію — такий сон говорить про те, що ви занадто багато часу і уваги приділяєте своїй роботі. Це відбувається за рахунок близьких і друзів, які позбавлені достатньої уваги. Настала пора трохи відволіктися і присвятити вільний час сім’ї і, звичайно ж, кохання. Повірте, що цей час буде для вас не менш плідним, ніж те, яке ви збиралися провести за роботою.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Гортати уві сні енциклопедію або бачити її на полиці — знак того, що найближчим часом вам доведеться скористатися своєю ерудицією для вирішення якогось питання.

Якщо ж енциклопедія здається вам надмірно великий або важкою — такий сон підказує, що ви надмірно перевантажуєте себе непотрібною інформацією, що заважає вам зосередитися на важливих справах.

Сонник від А до Я
Прівідевшееся уві сні енциклопедія — передвіщає виконання заповітних бажань, благополуччя в сімейних відносинах і повний достаток у домі.

Енциклопедія з вирваними сторінками, через що ви не можете знайти потрібне визначення — таке сновидіння попереджає про необхідність бути готовою до найгірших наслідків допущеного вами напередодні проступку.

Розставляти на книжковій полиці численні томи енциклопедії — до переживань через невдалої зустрічі з коханою людиною, якій не вдасться приїхати здалеку з причин об’єктивного властивості.

Жіночий сонник
Розглядати або вивчати уві сні енциклопедію — означає, що ви досягнете значних літературних успіхів, пожертвувавши комфортом і благополуччям.

Езотеричний сонник
Енциклопедію читати — у вас попереду нова робота, що вимагає удосконалення ваших знань.

Купувати — вам необхідно розширити свій кругозір за межі дому та професії.

Палити, псувати — ваша пам’ять зберігає занадто багато знань. Для цього й існують енциклопедія та інші носії інформації, щоб не засмічувати мізки.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі