Епідемія. До чого сниться Епідемія

Якщо вам сниться, що ви дізнаєтеся про небезпечну епідемію — сон попереджає вас про можливе серйозному розумовій перевтомі; крім того, вам належить вирішувати заморочливі проблеми. Сон може передвіщати хвороба когось із близьких.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Бачити у сні, що якась місцевість охоплена згубної епідемією — означає, що наяву ви ризикуєте вплутатися в якусь витівку, яка принесе вам серйозної шкоди.

Після такого сну вам не слід користуватися чужими порадами чи виправдовувати свої вчинки тим, що «всі так роблять» — сон підказує, що ви можете жорстоко поплатитися за свою необачність.

Жіночий сонник
Наступ небезпечної епідемії уві сні — попередження про морочливих проблемах і, в результаті, серйозному розумовій перевтомі. Сон також може передвіщати хвороба когось із близьких.

Езотеричний сонник
Якщо уві сні ви відчуваєте страх, дізнавшись про епідемію — наяву є небезпека стати учасником неприємних подій з численними жертвами, зважаючи на наявність у вас груповий карми.

Якщо уві сні епідемія обходить вас стороною і ви не боїтеся — сон рекомендує вам подбати про близькі, які можуть постраждати під час соціальних і масових заходів.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі