Ешафот. До чого сниться Ешафот

Підніматися в сні на ешафот — незабаром відбудеться побачення з людиною, думка якого про вас є для вас дуже важливим.

Бачити когось на ешафоті — ваші зайві амбіції спровокують події, через які ви можете позбутися того, що заслужили. Так що єдина порада, яку вам можна дати — будьте обачнішими у своїх висловлюваннях, і тоді, можливо, неприємностей вдасться уникнути.

Сонник Ванги
Перебувати в сні на ешафоті — свідчення того, що незабаром вам доведеться відповісти за скоєні вчинки. Гряде розплата за гріхи. Можливо, такий сон передвіщає серйозну небезпеку, яка загрожує вашому житті.

Спостерігати уві сні за яку здійснюють на ешафоті стратою — знак того, що ви станете мимовільним свідком насильницької смерті людини, але найжахливіше в тому, що ви ніяк не зможете перешкодити здійснюваного злочину. Чи не корите себе, бо все в руках Господніх!

Споруджувати уві сні ешафот — пророцтво того, що своїми діями ви наносите велику шкоду ближнім. Зупиніться, поки не пізно, в іншому випадку за свої гріхи вам доведеться відповісти перед Богом!

Бачити себе в сні катом, яка вчиняє кару на ешафоті — погана ознака. Такий сон свідчить про те, що крім своєї волі ви станете причиною загибелі безлічі людей, про що дізнаєтеся вже на схилі віку.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Ешафот уві сні — знак розплати за гордість і зарозумілість. Такі сни нерідко підказують, що ваші амбіційні задуми загрожують запаморочити вам голову, і ви ризикуєте зробити масу сумних помилок, що можуть призвести великими неприємностями або навіть катастрофою.

Жіночий сонник
Перебувати в сні на ешафоті — до серйозної небезпеки, що загрожує вашому житті. Крім того, це може бути свідченням того, що незабаром вам доведеться відповісти за скоєні вчинки.

Спостерігати уві сні за яку здійснюють на ешафоті стратою — знак того, що ви можете стати мимовільним свідком насильницької смерті людини і перешкодити цьому буде не в ваших силах.

Споруджувати уві сні ешафот — означає, що в найближчому майбутньому ви можете завдати великої шкоди ближнім. Будьте обережні у своїх словах і вчинках!

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі