Ескалатор. До чого сниться Ескалатор

Спускатися вниз по ескалатору — ви занадто багато загордилися про свою персону. Вам здається, що якщо партнер випробував з вами оргазм хоча б один раз, то потім можна заспокоїтися і вже не докладати особливих зусиль. Однак це не так, і в сексі кожен зроблений крок потрібно підтверджувати ще двома.

Якщо уві сні ви, навпаки, піднімалися на ескалаторі — значить, вам доведеться отримати від занять сексом величезну насолоду.

Якщо вам приснилося, що ви бачите когось іншого на ескалаторі, але самі не їдете на ньому — значить, ви занадто пасивні в ліжку: не вважайте, що вас хтось повинен догоджати.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Ескалатор уві сні — знак того, що якісь ваші справи будуть просуватися без вашої участі або без вашої волі.

Підніматися по ескалатору в якомусь будинку або приміщенні — передвіщає вам підвищення по службі.

Спускатися на ньому вниз — знак того, що начальство може відмовити вам у довірі або виказати на вашу адресу своє невдоволення.

Спускатися на ескалаторі в метро — означає, що якийсь важкий питання, що вимагає максимальної концентрації і зосередженості, затягне вас і відніме весь час без залишку.

Підніматися на ескалаторі метрополітену — знак того, що якась важка проблема скоро відпустить вас і дозволить розслабитися.

Східний жіночий сонник
Підніматися вгору на ескалаторі — до успіху в справах, швидкому кар’єрному зростанню; спускатися — навпаки.

Йти по ескалатору проти руху — символ порожньої витрати часу і сил на якусь справу, позірна тобі важливим. Залиш його без жалю.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі