Естафета. До чого сниться Естафета

Якщо Ви берете участь у спортивній естафеті та Ваша команда перемагає — це означає, що найближчим часом Ви будете нерозлучні зі своїми друзями за будь-яких обставин.

Якщо Ви берете участь в естафеті, але підводите всю команду — значить, ваші комплекси не дають можливості проявитися всім Вашим талантам, бути справжнім другом.

Якщо Ви знайомитеся зі спортивними новинами в газеті і турбуєтеся, дізнавшись результати естафети — значить, Вам не варто ризикувати і брати участь в операціях та підприємствах, що вимагають колективного вкладення грошей.

Якщо Ви присутні на спортивній естафеті в якості постійного вболівальника — значить, Ви занадто схильні до впливу звички і насилу орієнтуєтеся в нової, несподіваної для Вас ситуації.

Сонник Морозової
Брати участь в естафеті, перемогти на своєму етапі, першим передати естафетну паличку — бути задоволеним життям і цілеспрямовано добиватися поставлених перед собою завдань.

Страждати через те, що Ви прибігли пізніше, підвели команду — наяву мати можливість поправити свої справи, усунути помилки.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі