Евакуація. До чого сниться Евакуація

Бачити у сні, що людей евакуюють кудись, рятуючи від небезпеки, що загрожує — в реальному житті вас чекають невеликі труднощі, пов’язані із здійсненням якогось плану. Швидше за все, мова йде про ваше давнє бажанні зайнятися сексом «пара на пару» — саме цей план ви виношуєте у себе в голові. Періодично удача буде змінюватися невдачею, але при збереженні віри в краще все обов’язково скінчиться добре — ви нарешті дізнаєтеся, що ж це таке, відчуєте смак «загальної любові» наяву, а не в мріях.

Якщо ви самі уві сні евакуювалися кудись — значить, ви занадто непросто ставитеся до життя, саме від цього у вас виникає багато різних проблем. Все можна змінити, якщо перестати бачити в кожній людині лише об’єкт задоволення свого спортивного інтересу — вийде чи ні. Все має йти природним шляхом, а крім того, вам буде набагато спокійніше, якщо ви перестанете ставитися до сексу, як до якоїсь грі.

Сучасний cовмещенний сонник
Якщо Вам приснилося, що по радіо оголосили загальну евакуацію — значить, Ви надаєте занадто великого значення всьому, що чуєте.

Якщо під час евакуації Ви втратили своїх рідних — це свідчить про те, що Ви приділяєте мало уваги своїм сімейним обов’язків, не зважаєте думкою Ваших близьких.

Якщо Вам приснилося, що евакуювалися всі, крім Вас — значить, ваше прагнення виділитися, відзначитися принесе Вам тільки зайві проблеми і не виправдає очікувань.

Сонник закоханих
Сон, в якому людей евакуюють — означає, що вам належить боротися з труднощами, втілюючи в життя свою ідею. Ви захочете зайнятися сексом вчотирьох, що і спробуєте здійснити. Незважаючи на труднощі, ви свого досягнете.

Самому евакуюватися куди-небудь — означає, що ви сприймаєте оточуючих лише як об’єкти для задоволення свого бажання. Вам слід змінити ставлення до людей. Секс — це не гра, а мистецтво.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі