Ехо. До чого сниться Ехо

Чути в сні відлуння — передвіщає, що для вас настали сумні часи. Серйозна хвороба змусить вас залишити роботу, а ваші друзі покинуть вас у важку хвилину.

Сонник Медеї
Чути відлуння уві сні — це застереження проти старих звичок, прийомів, які в нинішній житті не доречні.

Ехо уві сні — означає, що ви погоджуєтеся з тим, з чим погоджуватися не слід.

Сонник Фрейда
Чути в сні відлуння — до зустрічі зі старим другом (або подругою), яка буде для вас обох дуже романтичною і закінчиться в ліжку.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Чути в сні власне відлуння — поганий знак, який підказує, що у важку хвилину ви можете опинитися один на один зі своїми проблемами. Після такого сну вам слід покладатися тільки на власні сили і не сподіватися, що оточуючі поставляться до вас з розумінням.

Іноді також відлуння у сні — говорить про те, що якісь події минулого нагадають про себе або несподівано отримають своє продовження.

Сонник для всієї родини
Якщо сниться, що ви перебуваєте в якомусь незнайомому місці, кличете когось, але у відповідь чуєте тільки луна — наяву вам доведеться пережити людське нерозуміння і відчуження. Не виключено, що вас будуть переслідувати всілякі страхи і невдачі.

Англійська сонник
Почути в сні відлуння власного голосу — прогноз того, що Ви отримаєте сприятливий відповідь на надіслане Вами лист. Ваша пропозиція буде прихильно прийнято. У Вашій дружній родині з’являться милі діти, але не створите собі кумирів з цих маленьких … Ви також почуєте щось дуже радісне про відсутній друга, якого давно не бачили.

Езотеричний сонник
Ехо чути — ваші слова і вмовляння залишаться марно, ніхто до них не прислухається.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі