Фабрика. До чого сниться Фабрика

Фабрика уві сні — символізують будь велику справу, з яким ви так чи інакше пов’язані.

Вид активно працюючого підприємства — знак того, що найближчим часом у вас може додатися клопоту.

Побачити в сні занедбану фабрику — означає, що вам, можливо, доведеться подумати про те, щоб повернутися до якихось давно забутим справах.

Сонник Білого мага
Сон, в якому ви бачите себе фабричним робітникам, хоча наяву це не так — означає, що найближчим часом вам доведеться взятися за роботу, яка не відповідає ні вашому становищу, ні вашим талантам. Однак не варто вам від неї відмовлятися. Це доручення допоможе вам завоювати авторитет серед підлеглих, мало того, зміцнить ваше нинішнє становище.

Якщо уві сні ви просто бачите функціонуючу фабрику — найближчим часом ваші фінансові справи налагодяться. Великий прибутку ви, правда, не отримаєте, але стабільний дохід вам забезпечений. Він, звичайно, буде не дуже великий, проте дасть можливість всій родині жити гідно.

Якщо фабрика у вашому сновидінні закинута — найближчим часом вам належить зайнятися добуванням грошей, причому це буде пов’язане з великими труднощами, але зневірятися не варто. Більше оптимізму, впевненості у своїх силах, і удача буде з вами.

Якщо ви бачите, як з будівлі фабрика виходять люди, причому їх кількість досить велике — вам незабаром доведеться зайнятися суспільними проблемами. Природно, труднощів і перепон на цьому шляху у вас буде чимало, але, заручившись підтримкою, ви зумієте домогтися успіху.

Сон, в якому ви бачите, як люди, навпаки, входять в будівлю фабрики — передвіщає вам втрату авторитету у підлеглих, та й не тільки у них. Виною тому будуть ваші безрозсудні вчинки. Поки у вас є шанс не допустити кар’єрних катастрофи, але для цього вам доведеться визнати свої помилки, зробивши це публічно, у попросити допомоги у оточуючих. Якщо у вас вистачить сміливості зробити подібний вчинок, то становище виправиться в кращу сторону. Але якщо ви будете наполягати на своїх помилках, то допомогти вам уже ніхто не зможе. Пам’ятайте, що гординя — не найкращий порадник, а почуття власної гідності, вірніше, тим, що ви під цим розумієте, можна і потрібно іноді поступатися.

Англійська сонник
Бачити у сні, що Ви знайомитеся з роботою фабрики — це сон, що означає успіхи в торгівлі. Ви розбагатієте, і удача буде супроводжувати Вам все життя. Цей сон також пророкує часи загального економічного процвітання.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі