Факел. До чого сниться Факел

Смолоскипи уві сні — означають удачу в справах.

Якщо вам сниться, що ви несете факел — значить, вам буде супроводжувати успіх у коханні. Вас також очікує перемога у важкому і заплутаній справі.

Сонник Фрейда
У сні йти з запаленим факелом — до розчарування в якомусь дорогому для вас людині. Можливо, він зробить якийсь вчинок, який сам по собі не означатиме нічого, але для вас буде важливим показником.

Згаслий факел — символ нудьги, яка очікує вас в тому випадку, якщо ви самі не прикладете ніяких зусиль, для того щоб секс з партнером не став рутиною.

Сонник Ванги
Тримати в сні в руках палаючий факел — свідчення того, що в майбутньому ви досягнете великих висот. Ваші помисли чисті, дії розумні і правильні, а це означає, що вищі сили протегують вам, бо Бог любить милосердних і мудрих людей.

Висвітлювати у сні факелом свій шлях — наяву домогтися поставлених цілей вам буде не так-то просто. Вся справа в тому, що ваша доля у ваших власних руках, а тому ви самі «куєте» своє щастя. На жаль, першу чверть свого життя ви будете йти по неправильному шляху, віддаючись порочним спокусам і непристойним думкам, але потім, одумавшись, звернете на вірну дорогу.

Побачити в сні людей з палаючими факелами — означає, що у вас дуже багато друзів, які у важку хвилину вашого життя завжди готові прийти вам на допомогу.

Запалювати уві сні факел — пророцтво приємного звістки. Вас чекає поповнення в сімействі або радісна новина про народження спадкоємця в сім’ї ваших знайомих.

Якщо вам приснилося, що палаючий факел раптово гасне — такий сон є поганою ознакою. Він пророкує раптову кончину близької вам людини.

Гасити уві сні факел — передвістя жахливих подій. Ви крім своєї волі послужите причиною смерті кількох людей. Будьте обережні, бо такому злочину немає прощення.

Якщо уві сні ви розпалюєте пожежа за допомогою факела — вам визначено вчинити щось велике. І нехай зараз ви працюєте, думаючи, що ваше життя пройде в звичайних турботах, і тільки мрієте про славу, гроші і повазі, навіть не підозрюючи, що цим мріям дуже скоро судилося збутися.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Факел уві сні — символізує сильні емоції і пристрасні бажання.

Йти з факелом через темряву — означає, що в якійсь справі вами рухає не стільки розум, скільки якесь сильне почуття.

Якщо вогонь факела яскравий і чистий — цей сон передвіщає вам успіх, а можливо, і виконання заповітної мрії.

Якщо ж факел у вашому сновидінні коптить — це знак, що говорить, що ваші пристрасні бажання можуть викликати ускладнення в спілкуванні з оточуючими.

Йти по темному коридору, висвітлюваного неясним мерехтливим світлом смолоскипів — передвіщає вам період утруднень і душевних сумнівів.

Згаслий факел — знак розчарування і згасання якогось пристрасного почуття.

Сонник Нострадамуса
Факел — символ революції, оновлень, змін, освіти.

Побачити себе в сні з палаючим факелом в руці — означає, що найближчим часом ви будете в центрі уваги і нарешті отримаєте можливість реалізувати свої захоплюючі плани.

Сон, у якому ви побачили людей з палаючими факелами — до потрясінь і внутрішніх конфліктів.

Якщо уві сні ви побачили згаслий факел — значить, наяву ви будете розчаровані неможливістю здійснення своїх планів.

Пожежа від впав факела — до революції.

Бачити у сні, як ви висвітлюєте за допомогою факела собі шлях — означає, що ваша мудрість і життєвий досвід допоможуть знайти вихід навіть у найважчій ситуації.

Сон, в якому ви стоїте перед книгою і тримайте в руках факел — означає, що ви станете свідком того, як збудуться пророцтва.

Побачити в сні руку, стискає смолоскип — наяву ви прагнете вийти з-під чужого впливу і хочете більшої свободи.

Сонник від А до Я
Якщо уві сні ви висвітлюєте собі дорогу в темряві — значить, в реальному житті знайдете вихід зі скрутного становища.

Запалювати факел — до успішного ходу справ і удачі в любові, згаслий факел — передвіщає хворобу або смерть.

Обпектися факелом — потерпіть серйозну невдачу там, де очікували зустріти успіх.

Бачити смолоскипна хода — означає запрошення в гості.

Жіночий сонник
Смолоскипи уві сні — найчастіше віщують удачу в справах і в житті.

Запалювати уві сні факел — до приємних известиям. Можливо, вас чекає поповнення в вашому сімействі або радісна новина про народження спадкоємця в сім’ї ваших знайомих.

Тримати в сні в руках палаючий факел — знак того, що в майбутньому ви досягнете великих висот. Ваші помисли чисті, дії розумні і правильні, а це означає, що вищі сили протегують вам.

Якщо вам сниться, що ви несете факел — вам буде супроводжувати успіх у коханні. Вас також очікує перемога у важкому і заплутаній справі.

Висвітлювати у сні факелом свій шлях — означає, що вам буде непросто домогтися поставлених цілей. У будь-якому випадку, пам’ятайте: ваша доля — у ваших руках, ви самі коваль свого щастя.

Бачити у сні людей з палаючими факелами — знак того, що у вас дуже багато друзів, які у важку хвилину вашого життя завжди готові прийти до вас на допомогу.

Сонник закоханих
Якщо вам сниться, як ви йдете з палаючим факелом — це віщує розчарування. Ваш улюблений поведе себе не так, як ви очікували. Хоча в цьому вчинку не буде нічого, що з його боку могло б послужити причиною розриву, для вас цей вчинок буде мати важливе значення.

Факел, який потух — означає нудьгу і тугу. Якщо не спробувати щось змінити в сексуальних відносинах з партнером, вам настільки набридне секс, що ви втратите до нього всякий інтерес. Все залежить від вас, тому що ще є надія розбудити згаслі почуття.

Еротичний сонник Данилової
Приснився палаючий факел — символ удачі і радості.

Якщо ви несете факел в руках — у найближчому майбутньому вас чекає маса різноманітних задоволень і розваг. Вам надасться випадок випробувати нові відчуття, що відрізняються незвичністю та оригінальністю.

Для жінки палаючий факел у сні — символізує прекрасні стосунки з коханою людиною. Вам належить захоплююча пригода, про який ви будете згадувати, як про один з кращих моментів вашого життя.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі