Факс. До чого сниться Факс

Якщо ви уві сні отримуєте факсом повідомлення — вам належить важке і копітка справа.

Якщо ви самі передаєте повідомлення комусь по факсу — це означає, що вам вдасться звільнитися від настирливої ​​шанувальниці, яка вас нітрохи не цікавить.

Якщо ви уві сні дізнаєтеся номер факсу який-небудь організації — це говорить або про повне розорення, або про те, що ви можете втратити велику суму грошей, або вас пограбують.

Якщо ви уві сні у своєму офісі встановлюєте факс — у вас буде підтримка розумного і впливової людини, яка дуже допоможе вам.

Сучасний cовмещенний сонник
Отримати уві сні важливе повідомлення факсом — знак того, що майбутнє вам справа буде трудомістким і копіткою.

Якщо ж отримане повідомлення не така важлива — це означає, що незабаром у вас з’явиться безліч дрібних справ.

Передати комусь інформацію факсом — означає, що в реальному житті вам нарешті вдасться позбутися настирливого залицяльника.

Дізнатися уві сні номер факсу якоїсь організації — до розорення. Можливо, що ви втратите велику суму грошей або ваш будинок відвідає грабіжник.

Якщо вам приснилося, що ви встановлюєте факси в офісі — це означає, що у важкий період ви можете розраховувати на захист і підтримку багатого і впливового людини.

Східний жіночий сонник
Отримувати факсимільне повідомлення — до тривожного очікування новин.

Відправляти повідомлення по факсу — свідчення того, що ти намагаєшся продумати якусь ситуацію до дрібниць.

Приснилося, що зажувало папір у факсі і ти не можеш отримати повідомлення — будь готова до того, що далеко не всі твої очікування виправдаються.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі