Фара. До чого сниться Фара

У сні побачити автомобіль з увімкненими фарами — хтось потай мріє про зустріч з вами і, більше того, збирається в недалекому майбутньому здійснити своє бажання. Так що можете готуватися до знайомства — будьте впевнені, воно не залишить у вас неприємних вражень.

Миготливі фари машини — знак нестабільності. Вам здається, що в особистому житті у вас все добре і спокійно, але насправді, ваш партнер вже всіма своїми помислами знаходиться далеко від вас. Постарайтеся звернути увагу на свою власну поведінку — напевно причина охолодження партнера криється саме в вас.

На відміну від висять або стоять світильників, фара — є символом жіночих статевих органів.

Палаюча фара — символізує сексуальну ненаситність для жінки або сприятливу реакцію на контакт для чоловіка.

Погасла фара — символізує холодність у відносинах.

Розбита фара — символізує фригідність.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Світло фар уві сні — це символ вашої проникливості.

Їхати на машині, освітлюючи собі дорогу фарами — означає, що у вас в житті настає досить важкий період, протягом якого вам будуть потрібні підвищена пильність, обережність і уважність.

Побачити в світлі фар якийсь силует або постать — знак того, що несподівані події або раптові здогадки можуть внести корективи у ваші плани.

Згаслі фари закликають вас не покладатися на чуття та інтуїцію — найближчим часом ці почуття можуть вас підвести.

Сонник для всієї родини
Якщо вам приснилося, що ви розбили фару — ви потрапите в неприємну історію, з якої вам краще вибиратися за допомогою одного.

Якщо у вас не працює одна з фар, то хтось із ваших друзів — заздрісна людина і може вас крупно підвести.

Якщо ви уві сні вимикаєте фари своєї машини — вас наяву може хтось сильно образити, причому зробити це в присутності великої кількості людей.

Якщо вам сниться, що ви їдете по дорозі і вас засліплює зустрічна машина фарами — ви можете отримати таку звістку, від якого довгий час не оговтався.

Якщо ви бачите уві сні, як машина блимає фарами — вас щось гнітить і ви ніяк не можете позбутися від болісних спогадів.

Сонник закоханих
Якщо вам сниться машина з палаючими фарами — це означає, що якийсь чоловік жадає зустрічі з вами. Можливо, він здійснить своє бажання, і тоді вас чекає нове знайомство. Цілком імовірно, що ви випробуєте симпатію до цієї людини.

Сон, в якому фари автомобіля блимають — означає, що ви перебуваєте у впевненості, що ваше особисте життя гармонійна і повноцінна, однак це далеко не так. Партнер переситився відносинами з вами, і незабаром його увагу зовсім згасне. У чомусь є і ваша вина, постежите за своєю поведінкою, існує ймовірність, що ви знайдете причину цього.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі