Фарбувати. До чого сниться Фарбувати

Фарбувати щось уві сні — означає, що наяву ви самі мимоволі зрадите свою таємницю, якщо при цьому покриваєте олійною чи іншої фарбою стіни, предмети і т. Д.

Фарбувати губи, вії і т. П. — Знак загального визнання, але вічного невдоволення собою.

Фарбувати матерію, шкіряні або хутряні вироби на фабриці хімчистки — значить, несподівано знайдеться те, що ви давно втратили і безуспішно шукали.

Фарбувати щось темне в білий колір — ризикована справа, яка може принести або більший прибуток, або великі збитки. Фарбувати в чорний колір — до невдачі, можливо, до втрати одного; якщо особа — до великого горя.

Фарбувати в зелений колір — знак набуття надії, грошових успіхів, належить далека поїздка або прийом ділових візитерів здалеку.

Якщо фарбуєте уві сні щось в червоний колір — значить, незабаром отримаєте запрошення на торжество; яскраво-червоний колір — поправите здоров’я на відпочинку.

Синій чи блакитний колір, в який ви фарбуєте стіни в квартирі при ремонті — передвістя веселощів з приводу щасливого виконання ваших задумів.

Фарбувати в жовтий або вохряного колір — наяву викликати чиюсь заздрість благополучним ходом своїх справ, вам всіляко перешкоджатимуть в їх завершенні.

Якщо ви при фарбуванні використовуєте коричневий колір або близькі до нього тони, скажімо, кавовий — наяву вас чекають великі неприємності в сім’ї.

Сон, в якому ви фарбуєте щось золотою фарбою — вийдете переможцем в довгій і важкій боротьбі завдяки оптимізму і вірі у власні сили.

Сонник Морозової
Якщо ви бачите, як фарбують одяг або тканини — будете радісні або засмучена, щасливі або невдачливі: все залежить від кольору фарби.

Взагалі, колір в снах, пов’язаних з фарбою для маляра, живописця, фарбаря — відіграє важливу роль, незалежно від того, хто фарбує, ви або хтось інший.

Фарбувати в білий колір — до збитку; в чорний — до втрати одного; в зелений — до надії; в червоний — до запрошення; в блакитний — до удачі; в золотий — хтось буде заздрити Вам.

Езотеричний сонник
Фарбувати поверхню, оновлювати будинок — робити незапланований ремонт.

Крашанки — дуже вигідна пропозиція, блискучі можливості. Дивіться не пропустіть!

Сонник Цветкова
Фарбувати в білий колір — великий збиток; в чорний — друга втратити; в зелений — надії; в червоний — запрошення; в блакитний — удача; в золотий — заздрість; будинок фарбувати — переїзд.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі