Фарфор. До чого сниться Фарфор

Фарфор уві сні — означає, що вашим справах сприятиме успіх.

Якщо вам присниться розбитий фарфор — значить, ваші помилки послужать причиною серйозних проступків.

Якщо жінка в сні розписує фарфор або просто розставляє порцелянові штучки — сон передвіщає, що затишок і приязнь надовго оселяться в її будинку.

Сонник Фрейда
У сні бачити фарфоровий посуд — до матеріального успіху. Сон віщує позитивний результат якогось важливого для вас справи.

Якщо у вашому сні порцеляновий посуд розбилася — значить, незабаром ви посваритеся з кимось із своїх домашніх. Найнеприємніше в цій сварці полягає в тому, що причиною її послужить цілковита дурниця, а сил і нервів конфлікт відніме багато.

Використовувати тендітну посуд з тонкого фарфору не за призначенням (скажімо, в чашці гасити недопалки або вживати супницю як нічний вази) — цей сон говорить про те, що ви надаєте занадто велике значення речам і вчинкам, які цього, в принципі, не заслуговують. Швидше за все, мова йде про ваших взаєминах з людиною, яка викликає у вас дуже теплі почуття. Незважаючи на все ваше бажання, ця людина не любить вас так само сильно, як ви його. Поки справа не зайшла занадто далеко, вам варто розставити все по місцях, щоб не було непотрібних розчарувань.

Сонник закоханих
Дівчина, якій наснилося, що вона розписує фарфор — наяву буде щаслива в своєму будинку. У неї будуть відданий чоловік і слухняні діти.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Фарфор уві сні — гарний тільки в тому випадку, якщо ви бачите красиву порцеляновий посуд. Такі сни, знак вашого міцного добробуту та родинного щастя.

Розпис на порцеляні — це відображення ваших позитивних емоцій і райдужних надій. Бути може, не всі ці надії збудуться, але радість все одно не покине ваш будинок.

Розбитий посуд — це попередження про можливі негаразди і непорозуміння, які можуть зашкодити вашому благополуччю. Після такого сну вам слід бути обережніше, по можливості уникаючи конфліктних ситуацій.

Порцелянові статуетки у сні — говорять про те, що ви, схоже, перебуваєте під враженням якихось помилкових ілюзій.

Приміром, якщо в сні ви бачите порцелянову статуетку людини — це може передвіщати вам швидке розчарування в кому-небудь з вашого оточення.

Сонник для всієї родини
Фарфор — знак фінансового благополуччя і стабільності.

Демонструвати свою колекцію порцелянових виробів у сні — суспільне визнання.

Розбите фарфорове виріб — фортуна змінила вам.

Розписувати порцелянові статуетки — домогтися того, що ваша діяльність буде високо оцінена керівництвом.

Розписувати вази — ваша сім’я стане предметом вашої гордості.

Езотеричний сонник
Фарфор тонкий, антикварний — до витонченості.

Якщо фарфор Ваш — вашого життя буде притаманна аристократичність; якщо фарфор чужий, то хтось із ваших близьких увійде в вища, престижне суспільство, що і вам піде на користь.

Розбити, оскільки порцеляни — ваше життя спроститися, можливо, ви вийдете від цивілізації за власним бажанням (якщо ви б’єте) і проти волі (інші б’ють; осколки).

Розписувати фарфор — у вас є можливість зробити своє життя цивілізованіше, увійти в престижне суспільство, бути на виду. Питання: чи хочете ви цього?

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі