Фата. До чого сниться Фата

Якщо чоловік уві сні одягав на голову фату — значить, йому потрібно зайнятися собою і поменше засмучуватися через дрібних проблем. Справа в тому, що кілька інфантильне ставлення до життя може призвести до небажаних наслідків і ви самі не помітите, як перетворитеся на істота, яка ллє сльози при кожному зручному і незручному випадку.

Якщо такий сон був побачений жінкою — значить, незабаром в її родині трапиться щось не звичайне, і доведеться трохи напружитися, щоб нормально сприйняти новини.

Незаміжньої жінки або дівчині надягати уві сні фату — до знайомства з чоловіком, який зіграє велику роль у її житті.

Порвана або брудна фата — знак обману.

Фата — є символом жінки, жіночих статевих органів.

Якщо жінці сниться нова фата — це символізує її прагнення до змін, початку нового життя.

Якщо жінці сниться стара фата (знайшла де-небудь у валізі, наприклад) — вона стала сумніватися у своїй сексуальній привабливості; можливо, що це пов’язано з настанням клімаксу або появою перших зморшок.

Якщо чоловікові сниться фата — він сумнівається в доцільності зближення з новою партнеркою.

Викинута фата — символізує розрив зі своїм сексуальним партнером.

Жіночий сонник
Якщо вам приснилася фата — такий сон є попередженням про виниклі проблеми у ваших стосунках з коханим.

Сон, в якому ви приміряєте фату — означає, що ви схильні закохатися в людину, яка абсолютно вам не підходить: або він є пропаленим негідником, або для вас він недоступний.

Якщо уві сні ви побачили, як розгубилися, не знаючи, на який фаті із запропонованих вам варто зупинити свій вибір — такий сон означає, що ви ніяк не можете визначитися з вибором судженого і тому постійно переносите дату вступу в шлюб.

Сонник закоханих
Чоловікові, якому наснилося, що він одягає фату — не слід надавати великого значення дрібницям. Йому треба звернути пильну увагу на своє життя: він занадто зневажливо ставиться до важливих речей, у той час як звертає увагу на незначні.

Жінці, якій приснився подібний сон — належить пережити якесь потрясіння, пов’язане з сімейним життям. Їй треба підготуватися до неприємних новин.

Якщо фату надягає молода дівчина — значить, незабаром вона познайомиться з людиною, яка змусить її по-новому поглянути на життя.

Сон, в якому фата брудна або рвана — до обману і зради.

Езотеричний сонник
Фата для нареченої — все пройде добре, шлюб буде щасливим; якщо фата рветься, то, хоч і щасливим, але недовгим. Решті: купувати, шити ваші бажання виконуватися. Приміряти — сімейне благополуччя, відносини в родині поліпшуватися. Одиноким цей сон обіцяє створення сім’ї.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі