Ферма. До чого сниться Ферма

Бачити у сні, що ви живете на фермі — означає, що ви будете щасливі у всіх своїх починаннях.

Якщо уві сні ви купуєте ферму — це обіцяє фермеру багатий врожай і вигідна справа, будь-якому бізнесмену, а також безпечні поїздки всім мандрівникам і морякам.

Якщо уві сні ви відвідуєте чиюсь ферму — сон передвіщає зустрічі з приємними вам людьми.

Сонник від А до Я
Сон, в якому ви одержали б ферму — передвіщає нові починання, зміну діяльності. Бачити у сні птахоферму — до отримання вигідної пропозиції, що обіцяє великий дохід. Покинута ферма — знак невдачі і розорення.

Бачити в ролі фермера когось із знайомих — передвіщає, що в самому незабаром вам повернуть грошовий борг ті, кого ви бачили уві сні.

Жіночий сонник
Якщо вам сниться, що ви живете і працюєте на фермі або якомусь селянському подвір’ї — це означає, що ви будете щасливі у всіх своїх починаннях.

Купувати у сні ферму — знак багатого врожаю для фермера, вигідного справи для бізнесмена, безпечних поїздок для мандрівників і моряків.

Якщо уві сні ви відвідуєте чиюсь ферму — вас чекають зустрічі з приємними для вас людьми.

Англійська сонник
Бачити у сні, що Ви купуєте ферму — це передбачення успіхів. Можливо, Вам буде заповідана якась власність і Ви станете матеріально незалежним.

Якщо уві сні Ви знаходитесь на фермі і берете участь у роботі — це знак доброго здоров’я на довгі роки.

Якщо Ви молоді і не перебуваєте в шлюбі — тоді сон, в якому Вам на фермі подають на стіл вино та їжу, говорить про те, що Вас чекає взаємна любов. Якщо такий сон бачить літня людина — він залишиться старим холостяком (або старою дівою).

Езотеричний сонник
Ферму бачити — до врожайного року.

Працювати на фермі — до благополуччя і достатку у вашому домі.

Але якщо в сні щось станеться на фермі — ваші надії на благополуччя не виконуватися, всі ваші праці будуть марні.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі