Фламінго. До чого сниться Фламінго

Бачити у сні фламінго — ви замріялися про щось, що, загалом-то, вам здається вже майже нереальним. Слід спуститися, як кажуть, з небес на землю і постаратися побачити мрію в тому, що вас оточує. І не варто засмучуватися, якщо на перший погляд реальність видасться дещо «необтесаної».

Зграя фламінго — знак того, що вам зовсім не варто турбуватися з приводу своїх близьких їм можна довіряти абсолютно у всьому, вони ні за що не підведуть.

Сонник Езопа
Фламінго — досить рідкісна в наших краях, і тому екзотичний птах, що уособлює собою мрії і фантазії. У нашій свідомості фламінго тісно пов’язується з образами невідомих і прекрасних країн.

Якщо вам приснилося, як фламінго виловлює рибу з води — це означає, що вас чекає відкриття, яке принесе вам душевну рівновагу і спокій, ви навіть будете здивовані, що не помічали раніше такий простий, але приголомшливою істини.

Бачити рожевого фламінго — до виконання бажань, правда, вам доведеться докласти максимум зусиль, щоб домогтися того, чого ви хочете.

Побачити пару фламінго — рідкісний і дуже щасливий сон, який обіцяє вам успіх у справах і особливо в любові, причому, ваша кохана людина зробить все щоб ви були щасливі, ви будете вдячні долі за те, що вона звела вас з ним.

Сонник закоханих
Фламінго — подібний сон говорить про те, що ви мрієте про щось нездійсненне. Ви придумали собі ідеал і нічого крім нього не помічаєте, тоді як те, що вам потрібно, знаходиться поруч з вами. Треба тільки побачити в реальності мрію, і тоді ви будете щасливі.

Якщо ви бачите зграю цих птахів — знайте, що ви даремно хвилюєтеся через близьких, побоюючись, що вони підведуть вас. Насправді вас люблять і ні за що не зрадять.

Езотеричний сонник
Фламінго — ви втрачаєте час, захопившись уявними проектами і мріями, прийшла пора діяти.

Танцюючий — через вашу нерозторопність ви втратите гроші і вплив.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі