Флейта. До чого сниться Флейта

Чути звуки флейти — передвіщає приємну зустріч з далекими друзями і вигідні ділові операції.

Якщо молода жінка чує звуки флейти — це означає, що новий шанувальник полонить її серце своїми вишуканими манерами.

Сонник Фрейда
Грати у сні на флейті — будьте імпровізатором в сексі, не зупиняйтеся на досягнутому, хоча те, що ви вже маєте, без всякого сумніву, теж добре.

Чути чиюсь гру на флейті — вам хочеться урізноманітнити власну сексуальне життя, але ви не знаєте, яким саме чином, тому розраховуєте як би на допомогу «з боку».

Флейта, як і будь-який довгий предмет — символізує пеніс, але гра на флейті незалежно від статі сновідящего символізує заняття самозадоволенням.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Флейта у сні — знак любові і любовних пристрастей. Бережіться: ніжні почуття можуть запаморочити і закрутити вам голову.

Жіночий сонник
Будьте обережні, якщо вам присниться, що ви музіціруете на флейті — такий сон обіцяє вам швидку закоханість у чоловіка, якого відрізняють вишукані манери і зовнішній лиск, але уважно придивіться: чи такий він всередині!

Сонник від А до Я
Бачити факіра, що грає на флейті перед коброю — до переляку, який зміниться приємною несподіванкою.

Грати на флейті у складі камерного оркестру — передвіщає любовні переживання.

Чути схоже на звуки флейти спів лісових птахів — належить приємна зустріч в колі добрих, сердечних друзів.

Зламана флейта — знак сумного розставання.

Сонник закоханих
Якщо ви граєте в сні на флейті — це означає, що ви занадто скуті в сексі і намагаєтеся все робити «за правилами». Не бійтеся імпровізувати, і тоді вас чекає успіх.

Якщо ви чуєте, як хтось грає на цьому музичному інструменті — це означає, що ви намагаєтеся зробити своє інтимне життя якомога різноманітніше, проте є труднощі, оскільки не знаєте, яким чином цього досягти. Можливо, партнер допоможе вам — йому й самому набрид звичайний секс.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі