Флюгер. До чого сниться Флюгер

Спостерігати уві сні за блоком флюгером — незабаром вам вдасться дізнатися дещо про улюбленому вами людині, який зараз далеко від вас.

Зупинений або зламаний флюгер — символ того, що ви занадто багато чого побоюєтеся, боїтеся втратити те, що вам дорого. Насправді мальованої у вашій уяві небезпека перебільшена, і вашому щастю, в общем-то, ніщо і ніхто не завадить.

Сонник Езопа
Флюгер, який змінює своє положення відповідно до напрямку вітру — служить символом непостійності, мінливості, легковажності і легковажності.

Якщо вам наснився флюгер незвичайної форми — це знак того, що навколо вас незабаром зав’яжуться інтриги.

Бачити у сні, як флюгер чуйно змінює своє положення при кожному пориві вітру — мати справи з непостійним людиною, яка підведе вас, і ви втратите багато грошей.

Бачити флюгер на даху власного будинку — знак того, що вашій репутації загрожує спілкування з легковажним людиною, не кажіть зайвого, інакше пошкодуєте.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Флюгер уві сні — символ сприятливих обставин. Такі сни часто віщують вам удачу.

Якщо ж флюгер крутиться то в одну, то в іншу сторону — це ознака вашого неспокою і невпевненості. Схоже, наяву ви ніяк не можете визначитися у своїх планах, через що ризикуєте упустити сприятливий момент. Сон закликає вас не гнатися за двома зайцями відразу, а вибрати серед них якогось одного.

Сонник закоханих
Бачити у сні, як крутиться флюгер — передвіщає, що вам належить дізнатися щось про близьку вам людину, яка зараз далеко.

Якщо флюгер зупинився або зламався — це говорить про те, що ви даремно турбуєтеся з будь-якого незначного приводу. Ви постійно перебуваєте в страху, що ваші стосунки вичерпають себе, однак боятися вам нічого. Поки ваше інтимне життя в порядку.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі