Фортеця. До чого сниться Фортеця

Бачити у сні, що ви укладені у фортецю — означає, що ваші супротивники досягнуть успіху у своєму бажанні поставити вас у незручне становище.

Садити інших у фортецю під арешт — означає, що поступово ви залагодити свої засмучені справи і помиріться з жінками.

Сонник закоханих
Якщо вам сниться, що ви укладаєте когось у фортеця — це означає, що ви помиріться зі своїм обранцем (обраницею).

Сонник Дмитра та Надії Зими
Неприступна фортеця, яку ви бачите з боку — це символ важкого питання, який вам не вдасться вирішити в лоб, так що є сенс пошукати обхідні шляхи для його вирішення.

Бачити у сні руїни фортеці або спостерігати, як фортеця руйнують вороги — є попередженням про те, що ви даремно сподіваєтеся сховатися від якоїсь проблеми. Сон підказує, що вам слід не тікати від неприємностей, а активно вирішувати їх.

Сонник від А до Я
Сон, в якому ви бачите старовинну фортецю — застерігає від навіжених вчинків, через які ви можете потрапити в немилість людей, досі благоволить і розташованих до вас. Бачити себе заточеною на кріпаків казематах — означає, що ваші недруги виставлять вас у смішному світлі.

Якщо ви у своєму романтичному сні звільняєте з кріпосного полону свого коханого — значить, в реальності засмучені справи вдасться привести в повний порядок.

Блокада фортеці, в якій ви опинилися — знак невдачі в любові; вибратися з обложеної фортеці по підземному переходу — значить, в реальності знайдете вихід з головоломної ситуації, заслуживши загальну подяку.

Бачити у сні палаючу фортеця — передвіщає серйозну хворобу і візит до лікаря. Пробита в мурі пролом, через яку ворог кинувся на вирішальний штурм — означає, що ви поступіться домаганням жорстокого звабника, прекрасно усвідомлюючи, до яких наслідків це може призвести.

Захищати фортецю від ворогів, героїчно відбиваючи натиск ворога — ваша честь і власність піддадуться небезпеки, що принесе вам чималу тривогу і клопоти.

Атакувати фортеця, перебуваючи в таборі загарбників, і добитися перемоги — наяву будете торжествувати над своїми ворогами і недоброзичливцями.

Сонник XXI століття
Бачити фортеця — до занепокоєння, таємним турботам.

Якщо сниться, що ви захищаєте форт — значить, ваша честь і власність в небезпеці, сон принесе вам тривогу і клопоти; атакувати форт і захоплювати його уві сні — до перемоги над вашими недоброзичливцями і удачі в справах.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі