Фотографія. До чого сниться Фотографія

Якщо ви побачите у сні фотографію — чекайте швидкого обману.

Якщо ви уві сні отримуєте фотографію свого коханця — знайте, що він не цілком вам відданий, а лише намагається справити на вас враження.

Для сімейних людей володіння уві сні чиєюсь фотографією — означає викриття чиїхось вчинків.

Якщо вам сниться, що ви зробили свою власну фотографію — значить, ви ненароком заподієте горе собі й іншим.

Сонник Фрейда
Побачити в сні свою власну фотографію — ви занадто багато уваги приділяєте собі, при цьому забуваючи про свою «другій половині». Мова йде не тільки про життя, а й про секс — ви так захоплені отриманням задоволення, що зовсім забуваєте про те, що в ліжку, крім вас, є ще одна людина.

У сні друкувати фотографії — таємне незабаром стане явним; незважаючи на ваші посилені спроби приховати свій проступок, якимось чином про нього дізнається людина, яку трапилося зачіпає безпосередньо.

Розглядати фотографії у фотоальбомі — вас чекає цікаве знайомство. Проте в новому людині буде якась «родзинка», яку вам обов’язково потрібно розглядати, інакше ви просто не зрозумієте, з ким маєте справу.

Сонник Ванги
Розглядати у сні свою фотографію — погана прикмета. Такий сон свідчить про те, що ви не відчуваєте ніякої радості від роботи, незадоволені своїм сімейним життям і навіть своєю зовнішністю. Вам здається, що вас переслідує злий рок. Якщо вас і далі будуть відвідувати подібні думки, то ваше життя пройде непомітно і безцільно.

Розглядати у сні фотографію близької людини — в реальному житті ви будете всерйоз стурбовані долею цієї людини.

Порвати уві сні фотографію — до великого нещастя. Вас чекає трагічна новина. Швидше за все, цей сон передвіщає зникнення близької людини, знайти якого навряд чи вдасться.

Якщо уві сні ви втратили фотографію — наяву вам слід бути більш обережними у своїх справах. Ви дієте не кращим чином, часом зовсім забуваючи про такі поняття, як честь і совість. Зупиніться, бо за всі мирські справи ми будемо відповідати перед судом Господнім.

Іти в сні з фотографією до ворожки, щоб дізнатися майбутнє — свідчення того, що ви дуже довірливий, наївний чоловік. І хоч в принципі це не така вже й погана риса, вся біда в тому, що ви дуже часто довіряєте свої таємниці не тим людям. Відкривати свої помисли і просити поради слід у побожних мудрих людей.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Побачити в сні фотографію знайомого чи близької вам людини — знак розлуки.

Якщо людина, чию фотографію ви побачили, знаходиться далеко — можливо, якісь події нагадають вам про нього.

Якщо ж ви побачили у своєму сновидінні фотографію людини, що знаходиться поруч — сон передвіщає вам тимчасове розлучення.

Чорно-біла фотографія — це пам’ять про далеке минуле або знак подій, пов’язаних з літніми людьми.

Якщо чорно-біла фотографія дивує вас своєю різкістю і контрастністю — можливо, йдеться про кончину когось із знайомих.

Фотографія незнайомця — знак швидкоплинних зустрічей або подій, які залишать у вашій душі довгий слід.

Побачити в сні свою власну фотографію — означає, що якісь обставини можуть зробити зміну у вашому характері, що викличе у вас здивування. Можливо, втім, ці обставини змусять вас помітити, що ви давно вже не такий, яким були раніше.

Сонник від А до Я
Займатися уві сні фотографією — наяву будете не задоволені своїм становищем домашньої рабині і піднімете бунт на захист своїх сімейних прав.

Якщо вас фотографують у сні як переможницю конкурсу краси — в реальності вас легко обдурять і витягнуть немало грошей, перш ніж зметикуєте що до чого.

Розглядати фотографії у сімейному альбомі — такий сон обіцяє збільшення в сім’ї. Порвана фотографія — передвіщає смерть того, хто на ній зображений.

Купувати фотоапарат — означає, що незабаром будете посвячені в чужу сімейну таємницю.

Робити уві сні кольорові фотографії та слайди — зробите вдалу угоду. Проявляти фотографії та виявити на них зовсім не те, що було знято на плівку — такий сон передвіщає невідворотну біду.

Сонник закоханих
Якщо вам сниться ваша фотографія — це означає, що ви занадто багато уваги приділяєте своєї персони, в той час як про партнера часто забуваєте. Це стосується і сексу — в гонитві за насолодою ви навіть не намагаєтеся доставити задоволення коханому.

Якщо вам сниться, що ви друкуєте фотографії — такий сон означає, що ви намагаєтеся зберегти потай якийсь вчинок. Однак людина, яку безпосередньо зачіпають ваші дії, якимось чином дізнається про це.

Розглядати фотографії — передвіщає знайомство з неординарною особистістю. Однак не завжди можна відразу побачити, цікава людина чи ні. Тому уважніше поставтеся до оточуючих, адже люди не завжди такі, якими здаються.

Еротичний сонник Данилової
Бачити у сні фотографію знайомої людини — означає ваше бажання зміцнити відносини з ним, зробити їх більш стійкими і стабільними. Швидше за все, це стосується не інтимної сфери, він цікавить вас виключно як друг.

Якщо ви бачите свою власну фотографію — у найближчому майбутньому ваш партнер висловить вам все, що думає про вас. Ви отримаєте повне уявлення про те, як виглядаєте в його очах.

Порвати фотографію у сні — до розриву відносин з дорогим вам людиною.

Езотеричний сонник
Фотографія бачити свою — хвороби, що змінює зовнішність.

Розглядати одну або декілька чужих фотографій — остерігайтеся епідемій, прийміть заходи заздалегідь: щеплення і т. Д.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі