Фрак. До чого сниться Фрак

Вибирати уві сні фрак — наяву вам належить в самий найближчий час обертатися у вищому суспільстві, і це викличе у вас великі побоювання. Ви вважаєте, що влитися в це суспільство не так просто і для цього потрібно володіти певними знаннями та вміннями, простіше кажучи, манерами, про які ви маєте лише смутне уявлення. Відкиньте страхи і сумніви, адже сучасне суспільство складається не з потомствених аристократів — часто в нього пробилися люди, які про етикет взагалі не мають жодного уявлення.

Бачити себе у фраку — ваше суспільне становище зміниться, ви круто підніметеся наверх. Однак не загордився, адже, як правило, різкі злети чергуються з не менш різкими падіннями. Будьте вкрай обережні і, якщо вже вам пощастило опинитися на олімпі, постарайтеся втриматися там якомога довше.

Якщо жінка бачить себе у сні у фраку — їй належить зайнятися серйозною справою, а її діловими партнерами стануть солідні, респектабельні люди, які не схильні робити знижку на її недосвідченість і приналежність до слабкої статі. Вам доведеться вдатися до чоловічих методам роботи, але при цьому постарайтеся не втратити жіночності (як це не парадоксально звучить) і елегантності, а також тверезості суджень.

Езотеричний сонник
Чоловікові, бачити себе у фраку чорному — до нового, більш високого суспільного статусу.

Якщо чорний фрак є звичним в житті — сон говорить про зайвому честолюбстві, за яким буде завдано удару; білому — дуже сильне любовне захоплення підступної жінкою.

Бачити когось у фраку — чорному до урочистої церемонії; білому до весілля, заручини, вашої або тих, до кого ви маєте безпосереднє відношення.

Літературний персонаж, актор або представник минулого століття у фраку — до неймовірних подій у вашій інтелектуального життя, успіху у творчості.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі