Гаманець. До чого сниться Гаманець

Якщо вам присниться, що ваш гаманець повний діамантів і грошових купюр — значить, відтепер ви потрапляєте в коло, де вас будуть вітати словами підбадьорення, а гармонія і ніжна любов перетворять для вас землю в райське місце.

Сонник закоханих
Гаманець, повний грошей і діамантів — обіцяє коло спілкування, в якому будуть панувати гармонія і любов.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Гаманець уві сні — символ вашого благополуччя, а також ваших можливостей для здійснення якої-небудь справи.

Порожній брудний або рваний гаманець — закликає вас бути обачнішими і обережніше. Ваше добробут перебуває під загрозою, так що не ризикуйте даремно і намагайтеся в справах продумувати все до дрібниць.

Гарний гаманець — передвістя вдалого перебігу справ і стабільних доходів.

Діставати гроші з гаманця — знак того, що найближчим часом ваш добробут може дещо зменшитися.

В той же час, діставати гроші, купуючи товар — передвіщає які-небудь вкладення. Загальна атмосфера сну здатна підказати, наскільки вдалими обіцяють бути ці вкладення. Найбільш сприятливо, якщо в цьому сні ви відчуваєте спокійну, приємну впевненість.

Втратити гаманець у сні — це заклик до обачності. Можливо, ви упустили в справах якусь деталь, і цей факт загрожує обернутися втратами.

Знайти чужий гаманець — знак сумнівною прибутку. Сон вказує на те, що удача, на яку ви розраховуєте в якійсь справі, не обійдеться без сумнівів і суперечок.

Якщо ж ви знайшли гроші без гаманця — сон може підказувати, що ви дуже близькі до рішення, яке незабаром несподівано приведе вас до успіху.

Сонник від А до Я
Знайти уві сні гаманець з грошима — передвіщає сумні думи про те, як звести кінці з кінцями.

Якщо в гаманці замість грошей повно всякого паперового сміття типу використаних талонів на проїзд у міському транспорті, якихось старовинних квитанцій і т. П. — Значить, вам необхідний добрий порадник у важливій справі, розповісти про який ви можете далеко не кожному.

Бачити у сні порожній гаманець — вам належить весело провести час у приємній компанії, але наслідки цього будуть плачевними для вашого здоров’я.

Дірявий гаманець — передвіщає бідність і скупість.

Повний золота і діамантів гаманець — означає, що незабаром до вас змінять ставлення ті, хто вчора дивився на вас зверхньо.

Сонник XXI століття
Побачити в сні гаманець або гаманець, повний грошових купюр — до удачі; порожній — до розчарування; старий — до важкої і наполегливої ​​праці, невдач у справах; втратити його — до можливої ​​сварці з одним.

Знайти уві сні чужий, повний грошей і документів гаманець — до швидкого початку вигідного справи.

Англійська сонник
Якщо Ви бачите в сні, що знайшли гаманець, повний грошей — сон передвіщає Вам величезне щастя, особливо в любові. Ви берете на власниці великого стану і будете щасливі в численної сім’ї.

Бачити у сні втрату гаманця — знак, що передвіщає хвороба дорогого Вам людини.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі