Ганьба. До чого сниться Ганьба

Якщо ви соромитеся уві сні ганебної поведінки дітей або своїх друзів — це віщує вам нездійснені надії в майбутньому. Тривога понівеченої ваше серце.

Самому ж пережити безчестя, впасти в немилість — це знак того, що наяву ви зневажите правилами моралі та прямолінійністю поведінки, тим самим поставивши під загрозу свою репутацію. Крім того, недоброзичливці будуть поглядати на вас.

Сонник закоханих
Якщо уві сні вам соромно за ваших близьких — це означає, що надії на щастя і любов не виправдаються. Ви будете тривожитися за свою долю.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Відчувати у сні почуття ганьби — знак вашої внутрішньої невпевненості в собі. Нерідко такі сни підказують, що ви збираєтеся взятися за справу, в якій мало що розумієте, ризикуючи сісти в калюжу.

У той же час, якщо почуття ганьби уві сні ви відчуваєте занадто часто — це означає, що вам пора змінити ставлення до себе самого. Один з кращих засобів, здатних допомогти вам подолати свою невпевненість, це рятівне почуття гумору і самоіронія.

Сонник від А до Я
Якщо уві сні ви піддалися ганьбі і осміянню найближчих людей — значить, вашим інтересам перешкодять злі і недоброзичливі люди. Бачити у сні зганьбленим своєї коханої людини — означає, що наяву проявите підвищений інтерес до його особистого життя і дружнє участь у його важких справах.

Бачити у сні зганьбленими своїх ворогів — сон говорить про те, що самі в реальності проявите нетактовність і грубість, чим викличете різко негативну реакцію оточуючих. Якщо уві сні ви переживаєте, не в силах знести ганьбу, яку доставили вашій родині своїми вчинками діти — це загрожує вам в реальності багатьма сімейними проблемами та погіршенням самопочуття.

Жіночий сонник
Якщо уві сні вас турбує ганебна поведінка ваших дітей або друзів — це віщує вам нездійсненні надії на майбутнє, тривогу, яка понівеченої вас наяву.

Якщо ви самі пережили ганьба і опинилися в немилості — це знак того, що наяву ви зневажите правилами моралі та упустите себе в очах інших.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі