Ганчірки. До чого сняться Ганчірки

Такий сон свідчить, що ви занадто захоплені побутової стороною життя — дивіться, щоб через це не розбилася вщент ваша любовний човен.

Рвати на ганчірки речі — цей сон говорить про те, що ви віддали пріоритет дрібниць життя, забувши про великі звершення, і можете за це розплатитися незадоволеністю і тугою.

Сонник О.Смурова
Витирати ганчіркою щось уві сні означає наведення порядку у ваших справах або означає виправлення помилок.

Ворох ганчір’я — знак великих клопотів і домашніх справ. Такий сон пророкує, що у вас не буде часу для дозвільного проведення часу.

Сонник Деніз Лінн
Ганчір’ям ми називаємо брудну, зношений одяг — це може бути символ бідності духу. Чи відчуваєте ви себе бідним матеріально або духовно? У будь-якому випадку в своєму житті ви хоч в чомусь багаті. Можливо, ви багаті завдяки друзям, або здоров’ю, або вмінню. Зосередьтеся на тих ділянках свого життя, де ви багаті, і розповсюдьте це відчуття на все інше.

Над ганчір’ям часто сміються і відпускають знущальні зауваження — знущаєтесь ви над кимось або відчуваєте, що хтось знущається над вами? Якщо ви задираєте когось — пам’ятайте, що ваше ставлення до інших відіб’ється на вас. Якщо ж хтось намагається принизити вас — пам’ятайте, що цим він може принизити тільки себе. Зверніться до свого внутрішнього величі і поставтеся поблажливо до їх неспроможності.

Сонник XXI століття
Бачити у сні ганчірку — знак, що навколо вас крутяться нещирі друзі, які можуть в будь-який момент відвернутися.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі