Гардероб. До чого сниться Гардероб

Побачити в сні свій гардероб — означає, що ваша доля в небезпеці через ваших спроб здаватися багатшим, ніж ви є насправді.

Якщо вам сниться, що у вас убогий гардероб — ви будете шукати спілкування зі сторонніми людьми, які можуть нашкодити вам.

Сонник закоханих
Якщо вам сниться, що у вашому гардеробі мало речей — це означає, що вам слід дотримуватися обережності: ви будете шукати знайомства з людьми, які можуть принести вам неприємності.

Якщо цей сон бачить дівчина — їй потрібно дотримуватися обережності у виборі шанувальників.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Здавати в сні одяг у службовий гардероб — символізує початок нового періоду у вашому житті. Нерідко такі сни віщують перехід на нове місце роботи, від якої залежатиме ваше благополуччя і положення, яке ви займаєте в суспільстві.

Однак якщо вам сниться гардероб в театрі чи в цирку — будьте обережні: якісь з ваших планів можуть виявитися марною ілюзією.

Забирати одяг з гардеробу — знак виходу з якоїсь справи.

Черга в гардеробі — вказує на те, що події відбудуться не відразу, а через якийсь час.

Сонник від А до Я
Сон, в якому ви риється в своєму гардеробі — говорить про те, говорить про те, що наяву вам хочеться виглядати респектабельнее, ніж це є насправді через брак коштів. Не мати можливості вибрати щось для майбутнього торжества в гардеробі подруги — наяву ви спробуєте шукати знайомства з людьми ненадійними, хоча і заможними.

З гіркотою переконатися, що у вашому гардеробі суцільно речі, давно вийшли з моди — скоро ви поміняєте оточення, завівши нові справи та знайомства, що повністю змінить і ваш імідж. Мати у своєму гардеробі всього лише один вихідний гарнітур — вас здолають неспокійні думки.

Жіночий сонник
Якщо уві сні ви побачили ваш гардероб — чекайте серйозних неприємностей через порожні старань здаватися багатшим, ніж ви є насправді.

Убогий гардероб — попереджає про небажаність спілкування зі сторонніми людьми, які можуть нашкодити вам.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі