Гарем. До чого сниться Гарем

Бачити у сні гарем — передвіщає любовні інтриги, ревнощі, зраду або невдалий шлюб.

Бачити себе наложницею в гаремі східного владики — означає внутрішню незадоволеність в сексуальному плані.

Бачити в гаремі євнуха — до позашлюбних зв’язків і небезпеки венеричних захворювань.

Сонник XXI століття
Побачити в сні гарем — означає, що ви намагаєтеся розтратити своє життя даремно, мріючи тільки про низинних задоволеннях.

Для дівчини бути наложницею в гаремі — до порожніх клопотів, улюбленою наложницею — символ того, що ви прагнете тільки до матеріальної вигоди; для чоловіка мати багато красивих наложниць — до участі в дуже ризикованому або авантюрний проект.

Сонник закоханих
Чоловік, якому сниться подібний сон — не проти зустрічатися з кількома жінками одночасно. Він не може вибрати одну-єдину партнерку, тому часто кидає коханок.

Жінка ж, що побачила уві сні гарем — відчуває труднощі з вибором партнера, так як не може знайти людину, в якому поєднувалися б всі якості, які вона вважає позитивними.

Еротичний сонник Данилової
Гареми — типово східне явище, пов’язане з дозволеним Кораном многоженством.

Жінки, що входять в гарем — діляться певним чином, наприклад на старших і молодших дружин, а також щодо тих справ, якими вони займаються у час, вільний від спілкування зі своїм чоловіком-паном. Дуже часто трактування символіки сновидіння залежить від тих емоцій, які викликав той чи інший сон. Типовий приклад, якщо вам привидівся гарем. У тому випадку, якщо присутність гарему в нічному баченні призвело до появи позитивних емоцій, це говорить про вміння використовувати блага і радощі життя по повній програмі. Причому така різноманітність і мінливість не є тягарем ні вам, ні оточуючим. Ніщо не може перешкодити вам дихати на повні груди, влаштовуючи свою роботу і дозвілля, як хочеться.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі