Газ. До чого сниться Газ

Якщо вам сниться, що ви відчуваєте запах газу — це передвістя вашого можливого несправедливого ставлення до когось із друзів, що врешті-решт приведе вас до сумному каяття.

Якщо ви уві сні побоюєтеся отруєння газом — чекайте неприємностей, чому провиною буде ваша недбалість і марнотратність.

Якщо ви запалюєте газ — значить, вихід із скрутного становища буде скоро знайдений вами.

Гасити газ — погана прикмета, цей сон обіцяє руйнування щастя.

Сонник від А до Я
Відчувати у сні запах газу — означає, що наяву ви несправедливо поступили відносно одного з друзів, в чому вам доведеться розкаятися. Якщо вас гнітить занепокоєння з приводу того, закрили або не закрили ви газовий кран на кухні — наяву вас чекають неприємності через вашу неуважність і недбалість.

Готувати уві сні щось на газовій плиті — вам вдасться знайти вихід із скрутної ситуації. Вмикати і вимикати газову плиту — до нещастя, яке увірветься у ваш будинок раптово і так само несподівано зміниться благополуччям.

Жіночий сонник
Запах газу у сні — передвіщає ваше несправедливе ставлення до когось із друзів. Будьте більш поблажливі до слабкостей інших!

Якщо уві сні ви боїтеся отруїтися газом — чекайте неприємностей, які відбудуться через вашу недбалість і марнотратства.

Запалювати газ — незабаром знайти вихід із скрутного становища.

Гасити газ — погана прикмета, цей сон передвіщає кінець щастя.

Сонник XXI століття
Запах газу, який турбує вас у сні — може бути передвістям вашого швидкого каяття у несправедливому обвинуваченні когось або збитку від вашої недбалості.

Вирішувати питання про наповнення газом балона або який-небудь інший ємності — означає, що вам належить взяти участь в якійсь авантюрі.

Запалювати уві сні газову плиту — до успішного завершення справ, добре горить в ній вогонь — на щастя та задоволення від зробленої роботи.

Гасити її — поганий знак.

Газова колонка уві сні — обіцяє вам наяву неприємну зустріч з людиною, наслідки якої ще довго будуть нагадувати про неї.

Отруїтися уві сні газом — означає, що вашими справами цікавляться сторонні або ваші недоброзичливці; врятувати когось від отруєння газом — означає, що пампу ви отримаєте звістка про його хвороби або прохання про допомогу.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі