Газета. До чого сниться Газета

Побачити в сні газети — означає, що у ваших справах виявиться обман і ваша репутація буде зганьблена.

Друкувати газету — знак того, що у вас з’явиться сприятлива можливість здійснювати закордонні поїздки і завести там друзів.

Побачити сон, в якому ви намагаєтеся, але не можете читати газету — означає, що ви зазнаєте провал в сумнівному підприємстві.

Сонник закоханих
Сон, в якому ви друкуєте газету — передвіщає цікаві знайомства. Можливо, в одній з таких поїздок ви зустрінете свою долю.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Газета, побачена у сні — передвіщає деякі хвилювання. Нерідко такі сни попереджають про те, що якісь чутки або розголошення якоїсь інформації стурбують і збентежать вас.

Читати уві сні газетні статті про себе або про своїх знайомих — знак того, що ви ризикуєте бути залучені в круговорот серйозних подій, які змінять протягом вашого життя.

Сонник від А до Я
Сон, в якому вам сняться газети — передвіщає обман, наслідком якого буде непотрібний вам скандал. Купувати газету — отримати можливість відірватися від нагальних справ і як слід відпочити у колі вірних друзів.

Читати уві сні газети — значить наяву бути обманутою самим нахабним чином.

Читати в газеті фейлетон — втратите велику суму грошей.

Якщо вам хтось читає вголос уривки з газет — значить, вам загрожує провал в негідній справі.

Жіночий сонник
Бачити газети уві сні — у ваших справах виявиться обман, і ваша репутація буде зганьблена.

Друкувати газету — до далеких поїздок і новим друзям.

Сонник XXI століття
Газета уві сні — може бути символом майбутнього обману наяву.

Бачити у сні, що ви читаєте газету — до майбутньої нудьги і туги.

Уважно читати газету, особливо всі статті поспіль — символ того, що наяву вам належить зробити важкий вибір, так як ви не знаєте, як буде краще, а думки друзів і порадників з даного питання розходяться.

Англійська сонник
Якщо Ви у сні читаєте газету — значить, Ви отримаєте гарні вести від далекого друга, який стане причиною Вашого відходу з роботи, однак Ви тільки виграєте від цього. Ви підніметеся і будете в змозі вести свою справу самостійно, по своєму розумінню, і досягнете в справах великого успіху, розбагатівши при цьому.

Якщо Ви самотні — ви одружитеся на вельми гідною вдові і почнете дорогий нескінченний судовий процес, який ніколи не завершиться.

Закоханим сон — передвіщає, що об’єкт їх ніжної пристрасті відправиться в далеку країну і пройде багато років, перш ніж їх серця знову з’єднаються. Але це буде справді щасливий союз!

Політикам же читання у сні — пророкує грандіозні, хвилюючі події в країні, а фермерам — сприятливий рік і зростання цін на зерно, морякам — коротке і успішне плавання.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі