Герой. До чого сниться Герой

Бачити у сні героя популярного бойовика — до добрих вістям, благополуччю.

Якщо вам приснилося, що ви стали героєм, наприклад, проявивши відвагу на пожежі — цей сон оманливий, готуйтеся зазнати невдачі.

Бути уві сні героєм фільму або книги — вам належить раптова зміна навколишнього оточення, можлива тривала поїздка.

Для дівчини уві сні закохатися в героя — значить наяву втратити гарного друга.

Еротичний сонник Данилової
Якщо жінка побачить у сні героя, що захищає її від ворогів — значить, незабаром вона потрапить у безвихідну ситуацію, винуватцем якої виявиться її партнер.

Якщо чоловік бачить себе у сні в образі героя — йому належить пережити зраду коханої людини, можливо, навіть зраду, пробачити яку він буде не в змозі. Навіть якщо ви не вважаєте себе консерватором, в глибині душі, в пластах несвідомого ви тягнетеся до цінностей, які деякі вважатимуть застарілими. Незважаючи на це, вам вони здаються набагато більш цінними, ніж всі ті нововведення, які активно привносяться сьогодні у всі сфери суспільства. Ви намагаєтеся уникнути найменших змін свого побуту і вважаєте їх ворогами повноцінного існування.

Якщо спогади про побачене сні викликають у вас негативні емоції — це означає, що підсвідомість посилає вам сигнал, щоб ви урізноманітнили своє життя. Монотонність існування пригнічує вас, навіть якщо ви цього не відчуваєте. Не можна стояти на одному місці, потрібно, не перестаючи, рухатися вперед, запозичуючи, синтезуючи, асимілюючи щось нове, яке зустрічається вам на життєвому шляху, в розумних межах, зрозуміло. У той час як ваш розум прагне залишитися на місці, несвідоме намагається захопити вас у своєму пориві до нових світоглядних рубежів. Такий розкол не є чимось патологічним. Але тим не менше і він вимагає усунення, тому що викликає певний дискомфорт, який відображається в подібних снах. Внести ж у своє життя краплю свіжих віянь було б, безумовно, корисно.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі