Гітара. До чого сниться Гітара

Бачити себе з гітарою в руках або грати на гітарі — сприятливий знак: ви несподівано потрапите в нове цікаве суспільство, де зустрінете свою велику любов.

Якщо молода особа бачить гітару з обірваними струнами — це означає, що втіхи любові раптово зміняться сумом і сльозами.

Почувши уві сні гру на гітарі — вона повинна наяву протистояти нещирості і лестощів, за якими криється небезпека для неї.

Чоловіка сон про гітару — попереджає проти легковажного захоплення. Цей сон може означати і довгий період спокійного рівноваги у вашому домі.

Сонник закоханих
Якщо вам сниться, що ви граєте на гітарі — це означає, що ви будете спілкуватися з цікавими людьми, серед яких, можливо, зустрінете свого коханого. Однак якщо дівчині сниться гітара з лопнули струнами — це символізує невдалу любов, сльози і самотність. Якщо вона чує уві сні звуки гітари — їй слід проявити обачність: дуже ймовірно, що її шанувальник лицемірить і обманює її. Красивими словами він, можливо, прикриває свої корисливі цілі.

Якщо сон про гітару сниться чоловікові — його чекає захоплення, яке не закінчиться нічим серйозним.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Образ гітари уві сні — символізує ваші душевні переживання, а струни цього інструменту — струни вашої душі.

Красива гітарна музика у сні, якщо вона чіпає вас за живе — свідчить про те, що ви стоїте на порозі цікавих подій, до яких не залишитеся байдужі.

Фальшиві нотки — часто вказують на те, що хтось намагається грубо влізти до вас у душу. Іноді, втім, це означає, що ви самі допускаєте якусь нещирість.

Обірвана струна — ознака душевної кризи. Нерідко такі сни віщують розрив з близькою людиною.

Налаштовувати уві сні гітару — сигнал про те, що вам необхідно привести свої почуття і думки в порядок, інакше справи у вас не будуть ладиться.

Сонник від А до Я
Чути в сні гру на гітарі — вам будуть лестити, але за цим ви зумієте розглянути нещирість і заздрість. Грати на гітарі і співати під неї уві сні — вас запросять в цікаве суспільство, де ви познайомитеся з людиною, яка подарує вам свою любов, а ви відповісте йому взаємністю.

Зламана гітара — нехороший знак, що говорить про те, що недовга радість зміниться сумом і сльозами.

Купувати гітару — остерігайтеся швидкоплинних зв’язків.

Дарувати гітару — до приємних вістям здалеку, миру і спокою в будинку.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі