Глина. До чого сниться Глина

Глина — передвіщає грошові ускладнення.

Якщо уві сні ви копаєте яму на глинистому березі — наяву це означає, що ваші вороги готові піти в атаку на вас.

Копати землю і несподівано наштовхнутися на глину — передвісник неприємних перешкод вашому новому цікавому почину.

Для жінок — цей сон особливо несприятливий, можливі невірні кроки, неправильна оцінка власних вчинків і в кінцевому рахунку — невдача в любові і справах.

Сонник закоханих
Сон про глину — несприятливий для жінок. Він означає вчинення безлічі помилок, які, врешті-решт, приведуть до невдалого шлюбу і нещирим відносинам.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Образ глини уві сні — символізує неясну ситуацію, небезпечну ускладненнями і великими неприємностями.

Якщо уві сні ви наступили в глину або забруднили нею руку — це означає, що наяву ви допустили якусь трагічну помилку, яку вам необхідно негайно виправити.

Посковзнутися на глині ​​- знак того, що ваші справи до кінця не продумані, і ви погано уявляєте можливі негативні наслідки. Обережніше! Сон попереджає, що ви ризикуєте разом втратити своє благополуччя.

У той же час, сон, в якому ви ліпіть з глини горщики або спостерігаєте, як це роблять інші — означає, що ви можете використовувати якусь неясну ситуацію з великою вигодою. Часто такі сни говорять, що справа, в якій інші не бачать перспектив, може виявитися досить прибутковим.

Сонник від А до Я
Бачити у сні глину — передвіщає труднощі в грошах, повільне просування справ.

Місити глину в бездоріжжя — планам не судилося збутися.

М’яти глину руками — в вас таяться артистичні і художні нахили.

Ліпити уві сні щось із глини — отримати фінансову допомогу.

Копати у сні яму і дійти до шару глини — передвістя невдалого початку в новій справі. Копати глину в стрімкому березі або схилі яру — означає, що ваші вороги не дрімають і готові піти в нову атаку.

Обпалювати глиняні вироби — зробити невірний крок, не погодившись з реальною обстановкою і співвідношенням сил.

Покривати глиняні вироби глазур’ю — отримати щось приємне.

Сонник закоханих
Глина — такий сон говорить про те, що в сексі ви податливі і рідко заперечуєте партнеру. Однак це не сприяє міцним відносинам, навпаки, партнеру швидко набридне з вами.

Якщо ви місите глину уві сні — це може свідчити про те, що ви вживаєте різні спроби, прагнучи домогтися від партнера різноманітної сексуального життя. Але все марно, він просто не може взяти ініціативу у свої руки. Вам доведеться вдатися до стимуляції партнера — або мануальної, або оральної.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі