Гнів. До чого сниться Гнів

Бачити у сні чийсь гнів — передвістя великих випробувань для вас: ви розчаруєтеся в людях і розірвете зв’язують вас узи дружби, яка здавалася вам міцною. Сон віщує підступи ваших ворогів, які повстануть проти вас, погрожуючи майну та репутації.

Бачити розгніваних друзів і рідних, але самому при цьому зберігати самовладання — такий сон обіцяє вам посередництво у сварці двох близьких людей. Ваше мудре втручання, яке виявиться сприятливим.

Сонник закоханих
Якщо ви бачите, що у сні хтось розгніваний — це обіцяє розчарування в коханій людині і розрив відносин. Одруженим людям — це віщує розлучення.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Молодій жінці побачити уві сні, що її коханий розгніваний — означає, що в їх відносинах виникнуть суперечності, незгоду і нерозуміння.

Випробувати уві сні на собі чийсь гнів — передвістя серйозних випробувань, які можуть випасти на вашу долю найближчим часом.

Проте, якщо в цьому сні ви зберігаєте спокій або вам вдається як-небудь охолодити чужий гнів — сон говорить про те, що випробування не принесуть вам шкоди і навіть обернуться користю.

Самому розгніватися уві сні на когось із знайомих найчастіше — означає, що напруженість у ваших стосунках з цією людиною спадає, і великий конфлікт вам не загрожує.

Розгніватися уві сні на незнайомого або побити кого-небудь в гніві — погана прикмета. Схоже, наяву ви допустили або ризикуєте допустити якісь трагічні помилки, які можуть вкрай негативно позначитися на вашому житті.

Сонник від А до Я
Якщо уві сні ви бачите розгніваного начальника — це віщує вам серйозне випробування в дружбі, вас може спіткати розчарування, яке штовхне на повний розрив відносин. Цим ви лише збільшите своє становище, залишившись у важкій ситуації самотньою.

Бачити у сні розгніваних родичів і ніяк не реагувати на їх випади на вашу адресу — наяву вам доведеться опинитися між двох вогнів, будучи третейським суддею в суперечці двох дуже близьких людей. При цьому ви з честю вийдете з делікатного становища, примиривши обох.

Жіночий сонник
Гніватися уві сні — означає готуватися до серйозних випробувань: можливо розчарування в людях, розрив дружніх відносин. Сон віщує зіткнення з недоброзичливцями, які повстануть на вас, погрожуючи вашому майну та репутації.

Бачити у сні розгніваних друзів і рідних, але самому при цьому зберігати самовладання — до мудрого посередництва у сварці двох близьких людей.

Англійська сонник
Якщо уві сні Вас хтось розсердив — знайте, що цей «хтось» — Ваш добрий друг. Придивіться до нього уважніше.

Якщо ж Вам сниться, що Ваш коханий сердитий на Вас — будьте впевнені, що він Вас щиро любить, і Ви не помилилися в ньому.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі