Гніздо. До чого сниться Гніздо

Дивитися в сні на пташине гніздо — означає, що ви будете зацікавлені в успішному підприємництві. Молодій жінці цей — сон передвіщає зміну житла.

Побачити порожнє гніздо — знак того, що вас засмутить розлука з одним.

Побачити в гнізді самку, висиджувати яйця — говорить про те, що у вас будуть ладиться сімейні відносини, а ваші діти будуть веселі і слухняні.

Побачити в гнізді розбиті яйця — передвіщає розчарування і невдачі.

Порожнє гніздо уві сні — може передвіщати і неуспіх у діловому житті. Але гніздо, повне білих пташиних яєчок, обіцяє вам хороший початок багатьох справ, успішні поїздки.

Покинуті пташенята в гнізді — знак прийдешніх печалей, провиною чому буде ваше необдумане поведінку.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Гніздо у сні — символізує будинок і господарство.

Добротне, обжите гніздо — ознака гарного перебігу справ. Іноді такі сни — сняться перед переїздом на нове місце проживання.

Порожнє гніздо — нерідко віщує розлуку.

Пташенята в гнізді — це нагадування про те, що вам належить подбати про будинок і вести господарські справи з більшою ретельністю.

Побачити в своєму сновидінні гніздо, повне яєць — передвіщає успіх багатьох ваших планів і починань, особливо якщо яйця білі.

Строкаті яйця в пташиному гнізді — знак того, що справи будуть складатися з перемінним успіхом, але в цілому все буде йти добре.

Гніздо з розбитими яйцями — передвіщає крах задумів.

Сонник від А до Я
Побачити в сні пташине гніздо — передвіщає цікаву справу, в якому ви приймете діяльну участь. Відносно молодих осіб — цей сон означає зміну місця проживання.

Якщо гніздо порожнє — випробуєте смуток від розставання з одним.

Кинуте гніздо — невдачі в ділових починаннях.

Побачити гніздо, повне яєць — передвіщає назад протилежне плюс успішні поїздки.

Пташенята в гнізді — до смуток і усвідомлення власної провини.

Побачити в гнізді птицю, яка сидить на яйцях — значить, в сімейних відносинах все буде благополучно, принаймні найближчим часом. Якщо птах полетіла, а під нею виявилися розбиті яйця — це до розчарувань.

Сонник XXI століття
Бачити у сні гніздо — на щастя і багатства, знайти його — на радість, щастя, удачі, якщо воно порожнє — до помилки в справах, розорити його — до розладу справ, тримати в руці або бачити з пташенятами — до прибутку.

Англійська сонник
Якщо у сні Ви знаходите пташине гніздо, повне яєць — це знак попередження. Ваше майно може бути конфісковане. Тим, хто затіває судовий процес, цей сон пророкує несприятливий результат справи.

Втім, часто цей же сон — пророкує весілля і виникнення затишного сімейного гніздечка з веселими пташенятами, які, випурхнувши потім з гнізда, принесуть Вам відраду і втішать Вашу старість.

Якщо ж гніздо розорене — сон обіцяє тільки біди.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі