Голод. До чого сниться Голод

Якщо вам сниться, що ви голодні — це передвіщає для вас безплідну роботу і відсутність друзів.

Якщо уві сні голодують інші — значить вам загрожують бідність і незадоволеність роботою і вашим оточенням. Іноді цей сон передвіщає хворобу.

Сприятливий сон про те, що голодують ваші недруги — це значить, що вам вдасться обійти їх у важливій справі. Закоханим цей сон — дурна ознака: їхній шлюб може виявитися нещасливим.

Бачити себе вмираючим від голоду — означає вельми плачевні результати в якійсь справі, обіцяють вам удачу та успіх.

Сонник закоханих
Якщо голод сниться закоханим — це поганий знак. Такий сон передвіщає невдалі стосунки, обіцяє самотність, а дівчині може передвіщати, що вона не вийде заміж.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Побачити в сні голодний край — означає застереження про можливе занепаді в справах.

Нерідко також образ страждають від голоду людей — підказує, що ви занадто сильно пригнічуєте якісь ваші почуття, і це може привести вас до серйозної кризи: емоції, загнані вглиб, стають болючими і здатні вирватися назовні у вигляді руйнівних пристрастей. У цьому випадку вам краще пошукати своїм почуттям який-небудь позитивний вихід, а не намагатися придушити їх.

Якщо уві сні ви відчуваєте здорове почуття голоду, з яким прокидаєтеся — це є ознакою припливу сил і гарного самопочуття.

Сонник Нострадамуса
Сон, у якому ви побачили натовпу гинуть від голоду людей — поганий знак. Можливо, в майбутньому відбудеться подія, яка матиме незворотні наслідки для людини.

Якщо уві сні ви відчуваєте найсильніший голод — наяву ваша репутація опиниться під загрозою через зайвої уваги до вас представників протилежної статі.

Бачити у сні, як хтось із близьких вам людей гине від голоду — несподіваний поворот подій.

Сон, в якому ви намагаєтеся нагодувати голодуючих — означає прагнення до духовної досконалості.

Якщо уві сні вас хтось рятує від голодної смерті — наяву ви отримаєте несподівану підтримку від людини, на чию допомогу не розраховували.

Сонник від А до Я
Випробовувати в сні відчуття голоду — передвіщає вам даремне заняття і розірвану дружбу.

Бачити себе в сні виснаженою від голоду — означає зовсім нікчемні результати в підприємстві, від якого очікувалося так багато.

Бачити у сні голодуючими інших — в реальному житті вам загрожують бідність і незадоволеність всім, що вас оточує. Крім того, подібний сон може передвіщати хвороба.

Бачити у сні своїх ворогів вмираючими від голоду — означає, що вам вдасться обставити їх в черговий раз, однак для закоханих сон може означати, що їх сімейний союз складеться не зовсім вдалим чином.

Жіночий сонник
Якщо ви уві сні відчули себе голодним — це передвістя безплідною роботи і втрати друзів.

Бачити себе вмираючим від голоду — означає отримати вельми плачевні результати в якійсь справі, раніше здавався багатообіцяючим.

Якщо уві сні голодують інші — значить, вам загрожують бідність і незадоволеність роботою і вашим оточенням. Іноді такий сон може передвіщати хвороба.

Якщо голодують ваші недруги — вам вдасться обійти їх у важливій справі. Для закоханих такий сон є поганою ознакою: їхній шлюб може виявитися нещасливим.

Сонник XXI століття
Відчувати у сні голод — знак того, що ви будете мати можливість збільшити свій статок або поліпшити матеріальне становище.

Терпіти сильний голод, голодувати уві сні — до втрати або втрати.

Оголосити уві сні голодування на знак протесту чи пред’являти при цьому якісь вимоги — означає, що ваш егоїзм, турбота тільки про себе нашкодять вам.

Займатися уві сні лікувальним голодуванням — передвістя настання періоду, коли доведеться сильно економити.

Англійська сонник
Якщо Вам сниться, що Ви дуже голодні — це означає, що завдяки своєму таланту і працьовитості Ви досягнете багатства і пошани.

Закоханому (закоханої) — сон передвіщає, що його кохана (її коханий) відправиться в далеке і довгу подорож до весілля.

Бізнесменів — чекає добробут, якому вони будуть зобов’язані своєю чесністю.

Всім людям цей сон — пророкує дружбу, щирість і безкорисливість якої їм судилося пізнати дуже і дуже скоро.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі