Голос. До чого сниться Голос

Чути в сні приємні спокійні голоси — передвістя примирення і порозуміння; грубі голоси з галасливими інтонаціями обіцяють неприємності. Чийсь плаче голос уві сні змусить вас задуматися, чи не збираєтеся ви нанести образу близькій людині.

Голос бога — пробудить вас до благородної зусиллю духовно піднестися, домогтися свого власного поваги і визнання оточуючих.

Якщо мати чує уві сні голос своєї дитини — вона, повинна бути готова до сумних подій.

Чути в сні чийсь застережливий голос — означає наближення низки невдач, до зустрічі з якими вам належить зібратися з духом.

Якщо ви дізналися цей голос — випробування може бути серйозним.

Сонник закоханих
Якщо закоханим сниться сон, в якому вони чують голос коханої людини — це означає, що в реальному житті вони приділяють занадто мало уваги своєму коханому, через що можливі сварка і розлука.

Якщо вам сниться, що ви чуєте приємний спокійний голос — значить, ви помиріться з коханим, якщо до цього перебували з ним у сварці. Однак грубі голоси — навпаки, обіцяють неприємності і розрив відносин. Плаче голос — застерігає: можливо, своїми вчинками ви скривдите коханої людини.

Якщо вам сниться, що з вами розмовляє Бог — це означає, що ви будете прагнути до духовного розвитку, щоб справити враження на коханого (кохану).

Сонник Дмитра та Надії Зими
Чути в сні голос, але не бачити мовця — найчастіше є знаком помилкових думок і неправильного розуміння.

Інформація, яку ви отримуєте від таких «голосів» — іноді здатна наштовхнути вас на якісь роздуми, але найчастіше є звичайним самообманом.

Якщо уві сні ви чуєте обривки якихось фраз, але не розумієте загальний зміст — такий сон може підказувати, що наяву ви упустили важливу інформацію або невірно витлумачили якісь факти. Таке сновидіння закликає вас бути уважнішими.

Сонник від А до Я
Чути в сні чийсь голос — це знак до того, щоб ви не втрачали надію. Якщо голос гучний — до прибутку, гугнявий — до наклепу, приємний — до новин, півнячий — до пліток, сіповатий — до збитків, шепоче — до явного ворога, крикливий — до неприємностей, спокійний — до примирення і порозуміння.

Плаче голос, почутий у сні — повинен застерегти вас від нанесення образи близькій людині.

Чути голоси, що вимовляють закляття — знак нещирості ваших друзів.

Чути своє ім’я, промовлене уві сні незнайомими голосами — означає, що ваші справи опиняться в ризикованому стані, але чужі люди допоможуть вам.

Чути голос друга або родича — означає хворобу когось із них.

Голос кличе вас у сні матері — говорить про те, що ви стоїте на невірному шляху.

Закоханим, почувши голос свого коханого — слід звернути увагу на це застереження: можливо, вони були недостатньо уважні один до одного. В іншому випадку їм загрожує розлука через розмальовки.

Якщо мати чує уві сні голос своєї дитини — це віщує, що він може потрапити в біду або захворіти.

Чути голоси померлих — отримати застереження про вашу власної хвороби або теж якихось неприємностях.

Крик про допомогу, в якому ви дізнаєтеся знайомий голос — означає хворобу того, хто вас кликав.

Чути чийсь застережливий голос — означає наближення низки невдач, до зустрічі з якими ви повинні бути готові в будь-який момент.

Якщо ви дізналися і цей голос — невдачі можуть змінитися успіхом.

Почути в сні голос Бога — постаратися наяву духовно очиститися, прагнути до самовдосконалення.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі