Голова. До чого сниться Голова

Поява у вашому сні чиєюсь голови — обіцяє вам важливу зустріч з впливовими людьми, що володіють владою і можливістю надати вам потрібну підтримку.

Бачити свою голову — передвіщає хворобу.

Відсічена і закривавлена ​​голова — обіцяє вам розлад справ і безліч інших прикростей.

Якщо вам привидиться, що у вас дві голови на плечах — за таким сном можливо стрімке сходження службовими сходами і інші успіхи, так само багатообіцяюче і сон про розпухлою голові, і бачення уві сні голови дитини.

Відчувати у сні жорстоку головний біль — передвісник турбот.

Мити голову — передвістя ваших розсудливих і плідних вчинків, здійснюючи які. Ви призвете на допомогу весь свій здоровий глузд.

Голова тварини — попереджає проти вашої нерозбірливості у виборі друзів і занять.

Якщо вам сниться, що у вас паморочиться голова — такий сон пророкує вам втрати, можливо, руйнування сім’ї, розлад справ.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Голова — символізує думки, ідеї і досвід, а тому, якщо в сні ви звернули увагу на цю частину тіла, то значення сну безпосередньо пов’язане з вашими планами і задумами.

Побачити в сні говорить голову без тіла — ознака того, що будь-які ідеї або поради тільки здаються розумними, але на ділі ніяк не допоможуть вам досягти успіху.

Голова пам’ятника, зроблена з бронзи або дерева — теж вказує на те, що цінність будь-яких задумок сумнівна і ілюзорна.

Кам’яна голова бовдура — може бути натяком на те, що ваші плани йдуть врозріз з якимись непорушними основами.

В той же час, зустріти людину з великою головою (якщо це не здається вам потворним) — підказує, що ви можете скористатися чиїмось слушною порадою.

Побачити свою голову збільшилася в розмірах, якщо цей факт не доставляє вам занепокоєння — знак того, що у вас є ідеї, здатні забезпечити успіх.

Якщо ж велика голова заважає вам у сні — це говорить про марноту ваших задумів, можливо, ви занадто багато роздумуєте там, де слід не розмірковувати, а діяти.

Відрубана голова або голова, зазначена ранами або шишками — попереджає про те, що якісь із ваших задумів можуть виявитися помилковими і навіть небезпечними.

Сонник Хассе
Голову велику і кошлату — щастя; лису — остерігайся дурних витівок; бачити у кого-небудь зняту — повага і задоволення в житті; з хорошими волоссям — ти закоханий; мити голову — праця і заробіток; обстрижену — нещастя; скалічену — виснажлива робота; закриту — дізнатися бідність і чекає тебе щось недобре; зняти кому-небудь голову — упустити вигоду; красиво завиту — марні пошуки доброчесних приятелів.

Сонник XXI століття
Побачити в сні голову — передвістя майбутньої серйозної і багатообіцяючою зустрічі, свою голову з боку — означає, що вам необхідно терміново подбати про своє здоров’я.

Мати уві сні велику голову — до багатства та поваги, маленьку — до важкого і низькооплачуваною праці, бідності.

Якщо сниться голова з довгим волоссям — до збитків, з короткими — до прибутку, з великими вухами — до слави і пошани, лиса — до смутку, голена — до обману, плішива — до неприємностей.

Якщо уві сні ваша голова дивиться назад — до перешкод і затишшя в справах, поверненню в початковий стан, поверненню до минулого.

Мати уві сні багато голів — означає, що ваші справи йдуть добре і ви на вірному шляху.

Кінську голову на плечах мати — до перешкод і ворожнечі.

Рубати уві сні голову — передвістя вашої перемоги над ворогами, нести чужу голову в руках — виконувати чужу роботу, свою тримати — до виправлення помилок, наведення порядку в справах.

Якщо уві сні людина, якій відрубали голову, йде до вас назустріч — до великого щастя.

Напади запаморочення уві сні — можуть обіцяти вам сімейні сварки або втрату майна, невдачу в бізнесі, особливо в дуже ризикованих операціях.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі